SRSLines, Alfa Transfer Group, Vip Taxi
Teraz AZ24 Sp. z O.O. Wozimy od 2004 roku
  
 
 
Postoje taxi Szczecin
Taxi lotnisko Berlin Stargard
Viptaxi Szczecin
Taxi Dzwirzyno lotnisko Goleniów
Taxi Niechorze lotnisko Goleniów
Taxi Rogowo lotnisko Goleniów
Taxi Pogorzelica lotnisko Goleniów
Taxi Kołobrzeg lotnisko Goleniów
Taxi Grzybowo lotnisko Goleniów
123 taxi PL
Limuzyna do ślubu Szczecin
Limuzyna Szczecin
Taxi klinika Prenzlau Szczecin
Taxi na lotnisko Goleniów Szczecin
Przejazdy Berlin Szczecin
Przejazdy lotnisko Szczecin
Taxi lotnisko Berlin
Miedzywodzie lotnisko Goleniów
Przejazdy lotnisko Goleniów Świnoujscie
Taxi Rewal lotnisko Goleniów
Miedzywodzie lotnisko Goleniów
Taxi Dziwnów lotnisko Goleniów
Transfer airport Goleniów
Transport klinika Prenzlau Szczecin
Do Sasnitz przejazdy
Taxi do Rostoku
Przejazdy do Pasewalk
Taxi Neubrandenburg
Berlin airport Szczecin
Utflykt Szczecin
Transfery marynarzy
Transport niepelnosprawnych
VipTaxi
Kursy powrotne taxi
Przejazdy nad morze
Taxi airport Goleniów
Taxi airport Szczecin
Air transfer Szczecin
Przewoz niepelnosprawnych
Az24 Szczecin
Stary Szczecin
Superb taxi
FB taxi w Szczecinie
FB Vip taxi nad morze
FB limuzyna do ślubu
FB airport transfer TXL SXF Goleniów
FB limo Vip Taxi
Taxi Berlin lotnisko Szczecin
FB szczecinskie taxi
FB przejazdy door to door do Polski
FB Berlin Szczecin taxi na lotniska
FB taxi Berlin Kostrzyn
FB lotnisko Goleniów
123-taxi.eu
123taxi.pl
123taxi-airport.eu
123taxi-airport.pl
 

 

KONTAKT  email   info@viptaxi.pl  telefon  607130837  lub  500405306

 

Ze Szczecina nad wodę z viptaxi

Polecamy się na grilla i inne wyjazdy za miasto.

Jeżeli planują Państwo wyjazd w plener, wypad za miasto czy imprezę w ciekawym miejscu poza Szczecinem to zapraszamy na przejazd naszymi taksówkami. Za przejazd gwarantujemy stałą cenę umówioną z góry. Może nie tak tanio jak komunikacją zbiorową, ale taxi to w końcu nie pociąg czy autobus.

W Szczecinie nie mamy nadmiaru kąpielisk. Zatłoczone Głębokie i Dziewoklicz, plaża w Dąbiu oraz wyremontowana Arkonka to wszystko. A blisko Szczecina jest wiele miejsc gdzie można wypocząć nad wodą, A w okolicy jest w czym wybierać.

Jezioro Miedwie Morzyczyn

Najbliższe to kąpielisko nad jeziorem Miedwie zaledwie 30 km od centrum Szczecina


Wg ostatnich wiadomości wstęp na kąpielisko jest wolny i mamy nadzieję, ze nie uległo to zmianie. Jednakże jest kłopot z parkowaniem i jedyna forma gwarantowanego pozostawienia auta jest parking płatny niestrzeżony.

Zalew Szczeciński Trzebież

Widok prawie jak nad morzem, ale to jednak ciepłe słodkie wody Zalewu Szczecińskiego. Zadbane kąpielisko miejskie – gmina Police. 35 km od centrum Szczecina.

Jezioro Dąbie Lubczyna

Plaża w Lubczynie podlega miastu Goleniów. Kąpielisku jest strzeżone i bezpieczne. Ok. 28 km od centrum Szczecina.

Czarna Łąka – Jezioro Dąbie

Mała niestrzeżona plaża przy domkach nad jeziorem Dąbie. Ze Szczecina ponad 20 km

Stepnica – zalew Szczeciński.

Piękna piaszczysta plaża nad Zalewem Szczecińskim. Kąpielisko strzeżone od 15 czerwca do 31 sierpnia. Od Szczecina 55 km.

Plaża miejska w Ińsku

Ińsko to przepiękna miejscowość letniskowa w makroregionie Pojezierza Drawskiego, położona w centrum Pojezierza Ińskiego nad Jeziorem Ińsko. Nie bez powodu nazwano ten obszar Szwajcarią Ińską. Niepowtarzalne  ukształtowanie terenu, malownicze krajobrazy i wyjątkowe bogactwo flory i fauny. Niespełna 80 km od Szczecina.

Woświn

Jezioro zajmuje powierzchnię około 810 ha. Od strony Oświna urządzona jest mała plaża na której można z powodzeniem wypocząć. Niespełna 80 km od Szczecina.

Moryń jezioro Morzycko.

Plaża miejska w Moryniu nad jeziorem Morzycko jest strzeżona. Ok 80 km od Szczecina,

Po niemieckiej stronie

Löcknitz Löcknitzer See w Niemczech

Piaszczysta plaża z ogromnym pomostem i drabiną do skoków. Na terenie kąpieliska restauracja.

Wstęp płatny: chyba jedno euro od osoby (dzieci poniżej 16 lat płacą połowę). Kąpielisko jest około 30 km od Szczecina.

Blankensee

Śródleśne znane szczecinianom. Do czystej wody wchodzimy z piaszczystej plaży. Od Szczecina ok 25 km 

Przyjazne kąpielisko obok restauracji z trawiastą plażą, sanitariatami. Ratownik. Do wody można wskoczyć z wielkiego, przytwierdzonego do dna pontonu. Wejście kosztuje 1 euro.

Prnkun Trawiasta plaża z kąpieliskiem wydzielonym bojami ale bez ratownika. 30 km od Szczecina. 

Gryfino – Centrum wodne Laguna 30 km od Szczecina.

Schwedt/Oder - Freizeit- und Erlebnisbad AquariUM. 55 km od Szczecina. 

Jesteś taksówkarzem? Masz zadbane auto wyższej klasy? Odpowiadają ci nasze ceny? Zapraszamy – bez wpisowego i bazowego – tylko prowizja max 10% od zleceń. Masz kombi lub auto na więcej niż 5 osób? Jesteś w stanie porozumiec sie w języku angielskim lub niemieckim? To zapraszamy do współpracy...

FOLLOW ME... if you can! LOTNISKA BERLINA TEGEL TXL, SCHONEFELD SXF, BRANDENBURG INTERNATIONAL BBI BER, HAMBURG, LUBECKA, LIPSK, DREZNO, GOLENIÓW, POZNAŃ ŁAWICA. PORTY ROSTOCK, SASSNITZ, ŚWINOUJŚCIE.

        Naszą specjalnością jest transport Szczecin Berlin, np port lotniczy Berlin. Codzienne transfery na berlińskie lotniska, przejazdy na tegel txl czy też przejazdy na schonefeld sxf (fon szonefeld) albo do centrum Berlina taksówkami jak i indywidualne transfery na odloty z Berlina. Na przyloty z Berlina, i odloty z Berlina indywidualne transfery nie tylko do Szczecina, ale i do Kołobrzegu, Koszalina, Świnoujścia Stargardu Szczecińskiego wg stałych cen za transfer z lotniska lub transfer na lotnisko. Berlin przejazdy i przewozy ze Szczecina do Berlina? Mogą Państwo zamówić nie tylko Berlin transfer, nie tylko na lotniska w Berlinie, ale także na lotnisko Hamburg lub lotnisko Lubecka. Nie tylko transfery do Berlina, nie tylko przewozy Berlin Tegel czy przewozy Berlin Schonefeld, także transfery marynarzy do portów nad Bałtykiem – Sassnitz (Sasnitz), Rostock (Rostok) czy port w Hamburgu i port Lubece – to także nasze przejazdy do Niemiec. Także port Świnoujście i transfery na promy ze Szwecji (Malmo i Ystad), promy z Danii (Kopenhaga). Mogą Państwo również zamówić u nas każdy przejazd taxi i nie będą Państwo musieli czekać na autobus... :-)  

Need low cost Berlin airport Szczecin transfers direct to your hotel. Whether you need private Szczecin to Berlin Tegel txl, Schonefeld SXF, BBI BER airport transfers or a shared Berlin airport shuttle, VipTaxi’s service is quick, easy, reliable and at a great price.

   
  Viptaxi.pl oferuje Państwu: taxi Szczecin lotnisko Ławica w Poznaniu, transfer Szczecin Poznań Ławica, Taxi zum Flughafen Goleniów, Taxi nach Stettin, taksówki do Niemiec, taxi do Pasewalku, taxi do Prenzlau, przejazdy do Pasewalku, ze Szczecina do Rostoku Taxi nach Deutschland von Stettin, taksówki ze Szczecina do Niemiec, taxi do Rostoku, transport do Rostoku, taksówka do Rostoku, przejazdy taxi do Rostoku, taxi nad morze, transport nad morze, przewozy nad morze, busy nad morze, przejazd do Kliniki w Prenzlau, transport do Prenzlau, taxi Szczecin Prenzlau, połączenia Szczecin Prenzlau, autobus do Prenzlau, taxi Berlin Aeroporto, taxi per l'aeroporto, airport transfer service, shuttle bus from airport, airport shuttle bus, shuttle to Stettin, taxi do Drezna, transport do Drezna, transport do Lipska, taxi do Lipska, taksówka do Lipska, przejazdy do Lipska, taksówka do Drezna, przejazdy taxi do Drezna, taxi przejazd Szczecin Bernau, przejazdy do Biesenthal, taxi do Wandlitz, przejazdy do Bernau ze Szczecina, transfer na ZOB, taxi na Berlin Bahnhof Südkreuz, przejazd ze Szczecina do Tropical Islands, przejazd nad morze autobusem z berlina taxi do Aquapark Tropical Islands, przejazdy nad morze do Dziwnowa, transport nad morze z Berlina, transfery nad morze z Berlina, taxi Berlin Szczecin, przejazdy na lotniska, przejazd taksówką do Berlina, transfer na lotnisko do Berlina, taxi z lotniska w Berlinie, przejazd nad morze z Berlina, transport nad morze, transfery nad morze z lotniska Tegel w Berlinie, przejazdy nad morze z lotniska w Berlinie, paczki ze Szczecina do Berlina, ekspresowe przesyłki do Berlina, przejazdy na jarmark bożonarodzeniowy Gendarmenmarkt w Berlinie, wyjazd do Berlina na jarmark bożonarodzeniowy, transfery indywidualne na lotniska w Berlinie, transfery do Berlina na lotniska, transfer indywidualny na lotnisko tegel, indywidualny transfer na lotnisko schonefeld, przejazd na lotnisko w Berlinie, przejazd do Berlina ze Szczecina, przejazdy do Berlina, transfery na lotnisko Tegel, transfery na lotnisko Schonefeld, przejazdy indywidualne do Berlina, przejazd na hauptbahnhof, transfer na dworzec autobusowy ZOB, autobus na lotnisko do Berlina, bus na lotnisko, taxi na pociąg do Berlina i autobus do Berlina, taxi na jarmark bożonarodzeniowy Gendarmenmarkt, taxi kurier do Berlina, taxi ze Szczecina na lotnisko, taxi na pociąg do Prenzlau, taxi Szczecin Rostok, taxi Szczecin Lipsk, taxi Szczecin Drezno
 

 

KLIKNIJ I ZADZWOŃ DO NAS 0048 607130837