BERLIN I OKOLICE

SZCZECIN

NIGHT TAXI

POLNISCHE OSTSEEKÜSTE eine kleine Reise für guten Preis

LOTNISKO GOLENIÓW AIR PORT SZCZECIN w GLEWICACH

INNE LOTNISKA PL

PRZEJAZDY DO SZWECJI

LOTNISKA DE

INNE LOTNISKA

PORTY

POLECAMY

CZARTER PL

CZARTER UE

INNE TRANSFERY

.

FOTKI STARY SZCZECIN
Jeżdzimy od 12.07.2004 DAWNIEJ SRSlines > AlfaGroup >
.
.
,
NIGHT TAXI


VipTaxi.pl nocą w Szczecinie?
Tak. Nocne taxi jako
night-taxi.szczecin.pl  tel 514 98 00 98514 98 00 98

 

 Potrzebna taksówka nocna w Szczecinie? Night Taxi jeździ w nocy w Szczecinie nie naliczając taryfy nocnej.

W weekendy (noce z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę) staramy się być dostępni na bieżąco. W pozostałe dni może sie zdarzyć, że nie bedziemy pracować. Dlatego przejazdy nocne w ciagu tygodnia prosimy zamawiać z wyprzedzeniem.

Na nocny kurs za miasto podstawimy taksówkę zawsze... Obojętnie, czy taxi nocne za miasto, na prawobrzeże taxi nocna przejazd czy nocna taksówka do Niemiec. Nocny driver z Night Taxi zawiezie na czas i w dobrej cenie.

 Jeździmy nocą a ceny mamy jasne jak w dzień. Nie jest doliczana taryfa nocna, czyli nie dodajemy 50% do opłaty za kurs nocny taksówką w Szczecinie. Nasze taksówki nocne jeżdżą zgodnie z cenami ustalonymi przez Urząd Miasta Szczecin. Zrezygnowaliśmy z II taryfy nocnej pozostawiając jedynie taryfę dzienną. Taryfę II stosujemy tylko w niedziele i święta.

 

Zamawianie taxi nocą w Szczecinie pod nr tel 514 98 00 98514 98 00 98 bez naliczania taryfy nocnej - zamawiający akceptuje umowną cenę minimalną za kurs w wysokości 10 zł.
Zamawianie taxi nocnej bez naliczania nocnej taryfy tylko i wyłącznie pod nr 514 98 00 98514 98 00 98


Zamówienia na taksówkę w nocy można również składać mailem  biuro@night-taxi.szczecin.pl

 Mix dobrej nocnej zabawy w Szczecinie? Obojętnie gdzie Państwo będą bawić się nocą w Szczecinie. Podstawimy taksówki nocne 4you pod każdy klub, pub czy dyskotekę: Prl, Kafe Jerzy, Rocker, Pomiędzy, Bachus, U Wyszaka, Senso, Baila, Coyote, YoYo, Grey Club, City Hall, Royal Jazz, Night Club Gold,– taxi na imprezę lub z imprezy nocna taksówka Night Taxi. Gwarantowanie dobra cena zamów taksówkę nocą w Szczecinie. Jeździmy dla Ciebie nocą.... Nocna taxi z Night Taxi zaprasza do nocnych taksówek w Szczecinie...


BERLIN I OKOLICESZCZECINNIGHT TAXIPOLNISCHE OSTSEEKÜSTE eine kleine Reise für guten PreisLOTNISKO GOLENIÓW AIR PORT SZCZECIN w GLEWICACHINNE LOTNISKA PLPRZEJAZDY DO SZWECJILOTNISKA DEINNE LOTNISKAPORTYPOLECAMYCZARTER PLCZARTER UEINNE TRANSFERY.FOTKI STARY SZCZECIN
NAJTAŃSZE TAKSÓWKI NA LOTNISKO, DO PORTÓW, ZA MIASTO, NAD MORZE I DOKĄD TYLKO ZECHCESZ