BERLIN I OKOLICE

SZCZECIN

NIGHT TAXI

POLNISCHE OSTSEEKÜSTE eine kleine Reise für guten Preis

LOTNISKO GOLENIÓW AIR PORT SZCZECIN w GLEWICACH

INNE LOTNISKA PL

PRZEJAZDY DO SZWECJI

LOTNISKA DE

INNE LOTNISKA

PORTY

POLECAMY

CZARTER PL

CZARTER UE

INNE TRANSFERY

.

FOTKI STARY SZCZECIN
Jeżdzimy od 12.07.2004 DAWNIEJ SRSlines > AlfaGroup >
NAJTAŃSZA TAXI ZA MIASTO
TRANSFER TAXI SZCZECIN WARSZAWA
KLINIKI W NIEMCZECH
ZAMAWIANIE TAXI NA SYLWESTRA
GOLF W SZCZECINIE
TAXI NAD MORZE
TAXI DO PASEWALK, PRENZLAU, LÖCKNITZ, PENKUN...
TAXI do EBERSWALDE DO ZOO, DO MIASTA
TRANSFERY DO SASSNITZ, STRALSUNDU, GREISWALDU, KARLSBURGA i ANKLAM
TRANSFERY DO ROSTOCKU
TRANSFERY DO LUBECKI
TRANSFERY DO HAMBURGA
LIMUZYNA DO ŚLUBU
TROCHĘ HISTORI VIPTAXI.PL
TAXI DO PASEWALK - KLINIKA ASKLEPIOS
AIRPORT TRANSFER DO HOTELU

Transfery Szczecin hotele a lotniska w Berlinie i Goleniowie.
Lotniska w Berlinie a Szczecin cena od 299 zł,
Lotnisko  Goleniów a Szczecin cena od 120 zł.VipTaxi.pl oferuje transfery z lotnisk w Berlinie (lotniska tegel TXL i schonefeld SXF) oraz w Szczecinie (lotnisko Goleniów SSZ) do centrum Szczecina w stałej cenie. Także przejazdy taxi z promu ze Świnoujścia do Szczecina. Jeżeli potrzebują Państwo transfer do hotelu z lotniska to oferujemy przejazdy w atrakcyjniejszej cenie niż transfery hotelowe. Airport transfer z hotelu w Szczecinie na lotnisko w Berlinie ceny od 299 zł. Przejazd taxi z hotelu w Szczecinie na lotnisko w Goleniowie ceny od 120 zł. Szczecin posiada bogatą ofertę noclegów. Jest kilka obiektów które można nazwać dobry hotel w Szczecinie o wysokim standardzie. Można też wybrać tani hotel w Szczecinie albo zdecydować się na wynajem apartamentu w Szczecinie. Vip Taxi poleca Hotel Rycerski.


Hotel położony jest w centrum Szczecina, w pobliżu dworca PKP i PKS (700m), 950 m od zachodniego nabrzeża Odry, 750 m od Placu Lotników oraz w pobliżu Rynku Siennego - zabytkowego centrum miasta. Lokalizacja obiektu pozwala na spacery malowniczymi uliczkami i poznanie najciekawszych atrakcji Szczecina.

Hotel Rycerski to kameralny obiekt, zapewniający wypoczynek dla osób podróżujących służbowo i turystycznie. Do dyspozycji gości przeznaczone zostało 27 pokoi jedno i dwuosobowych oraz 2 apartamenty. W każdym pokoju dostępna jest telewizja kablowa i bezpłatny bezprzewodowy internet. Dla Gości pragnących dodatkowej porcji relaksu szczeciński hotel oddaje do użytku saunę.

Hotel dysponuje bezpłatnym parkingiem przeznaczonym dla 30 samochodów osobowych.

Miła i profesjonalna obsługa wskaże Państwu interesujące atrakcje miasta oraz odpowie na każde pytanie dotyczące wydarzeń kulturalnych organizowanych w Szczecinie.

Hotel przyjazny zwierzętom!

Zarezerwuj hotel Rycerski

Szczecin ul. Potulicka 1a, Telefon: 91 814 66 01 e-mail; rycerski@hotelewam.pl

  
Alternatywą dla hotelu są apartamenty w Szczecinie. Apartamenty Dolcan

Apartamenty Dolcan to kompleks składający się z 13 nowoczesnych oraz w pełni wyposażonych apartamentów w centrum Szczecina. Obiekt oferuje zakwaterowanie dla dwóch, czterech oraz sześciu osób w komfortowych apartamentach, wyposażonych w bezpłatny internet WI-FI w każdym mieszkaniu. Przy budynku znajduje się strzeżony parking podziemny, w pobliżu gością mogą udać się do licznych restauracji, sklepów oraz największego w centrum Szczecina centrum handlowego Kaskada. Obiekt oferuje śniadania serwowane w restauracji obok. Pobyt w Apartamentach Dolcan to idealna alternatywa dla drogich hoteli, wysoki standard, konkurencyjna cena i doskonała lokalizacja to największe atuty obiektu.

ul. Małkowskiego 30 , 70-304 Szczecin tel.: 801 800 850 tel.: +48 91 434 35 48
apartamenty.szczecin@dolcan.com.pl                  http://www.aparthotel.dolcan.pl

 
 

 


BERLIN I OKOLICESZCZECINNIGHT TAXIPOLNISCHE OSTSEEKÜSTE eine kleine Reise für guten PreisLOTNISKO GOLENIÓW AIR PORT SZCZECIN w GLEWICACHINNE LOTNISKA PLPRZEJAZDY DO SZWECJILOTNISKA DEINNE LOTNISKAPORTYPOLECAMYCZARTER PLCZARTER UEINNE TRANSFERY.FOTKI STARY SZCZECIN
NAJTAŃSZE TAKSÓWKI NA LOTNISKO, DO PORTÓW, ZA MIASTO, NAD MORZE I DOKĄD TYLKO ZECHCESZ