BERLIN I OKOLICE

SZCZECIN

NIGHT TAXI

POLNISCHE OSTSEEKÜSTE eine kleine Reise für guten Preis

LOTNISKO GOLENIÓW AIR PORT SZCZECIN w GLEWICACH

INNE LOTNISKA PL

PRZEJAZDY DO SZWECJI

LOTNISKA DE

INNE LOTNISKA

PORTY

POLECAMY

CZARTER PL

CZARTER UE

INNE TRANSFERY

.

FOTKI STARY SZCZECIN
Jeżdzimy od 12.07.2004 DAWNIEJ SRSlines > AlfaGroup >
NAJTAŃSZA TAXI ZA MIASTO
TRANSFER TAXI SZCZECIN WARSZAWA
AIRPORT TRANSFER DO HOTELU
KLINIKI W NIEMCZECH
ZAMAWIANIE TAXI NA SYLWESTRA
TAXI NAD MORZE
TAXI DO PASEWALK, PRENZLAU, LÖCKNITZ, PENKUN...
TAXI do EBERSWALDE DO ZOO, DO MIASTA
TRANSFERY DO SASSNITZ, STRALSUNDU, GREISWALDU, KARLSBURGA i ANKLAM
TRANSFERY DO ROSTOCKU
TRANSFERY DO LUBECKI
TRANSFERY DO HAMBURGA
LIMUZYNA DO ŚLUBU
TROCHĘ HISTORI VIPTAXI.PL
TAXI DO PASEWALK - KLINIKA ASKLEPIOS
GOLF W SZCZECINIE

 PRZEJAZDY DO SZWECJI.....zapraszamy

Binowo Park Golf Club Binowo Szczecin

Miłośnicy golfa w okolicach Szczecina znajdą tuż za granicami miasta Binowo Park Golf Club. W golfa można też pograć w malowniczo położonej na pojezierzu miejscowości Choszczno, gdzie mieści się pole golfowe Modry Las. Nieco dalej nad morzem na wyspie Wolin znajdziemy Amber Baltic Golf Club. Vip Taxi oferuje przejazdy dla miłośników golfa. Taxi ze Szczecina na pola golfowe, taxi z hotelu do Binowa jak i oczywiście z promów ze Skandynawii, z portów lotniczych Berlina, Goleniowa czy Poznania do Szczecina.

Pole, w charakterze parku, umiejscowione jest malowniczo w Puszczy Bukowej. Naturalnie pofałdowany teren z oczkami wodnymi i stawami a na nim pola zarówno 9 dołkowe jak i 18 dołkowe. Na miejscu działa Golfowa Szkółka Juniorska, organizowane są także kursy dla początkujących. Klub organizuje także konferencje, przyjęcia weselne itp. A wszystko to zaledwie 20 km od centru Szczecina.

Przejazd z Vip Taxi zajmuje około 30 minut. Koszt z centrum Szczecina w jedną stronę taxi 50zł, big taxi 65 zł, bus taxi
80zł

Ośrodek pola golfowego w Binowie 

W 2000 roku na przepięknym terenie Szczecińskiego Parku Krajobrazowego powstało Pole Golfowe Binowo Park. W malowniczym otoczeniu Puszczy Bukowej znajdują się: 9-dołkowe pole treningowe, 18-dołkowe pole mistrzowskie, tereny do ćwiczeń – driving range i putting green. Budynek klubowy z restauracją na 40 osób i salą konferencyjną na 50 osób oraz salą kominkową. Obok namiot bankietowy mieszczący nawet 150 osób.

Binowo Park organizuje konferencje, turnieje korporacyjne, imprezy integracyjne oraz wszelkiego rodzaju przyjęcia okolicznościowe. Cenisz aktywny wypoczynek? Zapraszamy na urlopy z golfem wakacyjne obozy juniorskie.
FOLLOW   ME . . .   if   you   can!


NASZE TRANSFERY OGÓLNA INFORMACJA: LOTNISKA BERLINA TEGEL, SCHONEFELD (BBI),LOTNISKA HAMBURG, LUBECKA,
LIPSK, DREZNO, GOLENIÓW, POZNAŃ ŁAWICA. PORTY BAŁTYCKIE ROSTOCK, SASSNITZ, ŚWINOUJŚCIE ITP, ITD...

Naszą specjalnością jest transport Szczecin Berlin, głównie port lotniczy Berlin. Nasze tanie taksówki, czasem minivany, codziennie wykonują transfery na berlińskie lotniska. Przejazdy na tegel txl czy też przejazdy na schonefeld sxf (fon szonefeld) albo do centrum Berlina naszymi taxi to podstawowe nasze przewozy. Wykonujemy również indywidualne transfery na odloty z Berlina. Na przyloty z Berlina, i odloty z Berlina można u nas zamówić indywidualne transfery nie tylko do Szczecina, ale i do Kołobrzegu, Koszalina, Świnoujścia Stargardu Szczecińskiego wg stałych cen za transfer z lotniska lub transfer na lotnisko. Atrakcyjna oferta na te berlin przejazdy jest na naszej stronie. Jeżeli mają Państwo przylot z Berlina, to nasza taxi lub minivan może zapewnić transport w humanitarnej cenie do takich miejscowości jak: Kołobrzeg (Kolberg) Koszalin, Stargard Szczeciński jak i innych w naszym regionie. Nie tylko zresztą przewozy ze Szczecina do Berlina czy też busy Szczecin Berlin są w naszej ofercie. Mogą Państwo zamówić nie tylko Berlin transfer, nie tylko na lotniska w Berlinie, ale także na lotnisko Hamburg lub lotnisko Lubecka. Oczywiście zapewniamy nie tylko Szczecin Berlin transfery, ale także przewozy na lotnisko w Polsce. Port lotniczy Goleniów lub port lotniczy w Poznaniu, Ławica - naszymi miniwanami mogą Państwo dotrzeć i na to lotnisko. Nie tylko transfery do Berlina, nie tylko przewozy Berlin Tegel czy przewozy Berlin Schonefeld, także transfery marynarzy do portów nad BałtykiemSassnitz (Sasnitz), Rostock (Rostok) czy port w Hamburgu i port Lubece – to także nasze przejazdy do Niemiec. Także port Świnoujście i transfery na promy ze Szwecji (Malmo i Ystad), promy z Danii (Kopenhaga). Mogą Państwo również zamówić u nas przejazd taxi w dowolny punkt, nie ważne, czy na odlot czy przylot, na prom czy do portu lub na  hauptbanhof,  – nasze auta zawsze państwa zawiozą a ceny będą jak zawsze atrakcyjne. I nie będą Państwo musieli czekać na autobus... :-)
Auto do ślubu i na inne imprezy z Vip Taxi. Limuzyna volvo czeka na zamówienia Pary Młodej. Wynajem auta do ślubu oraz dla taksówek dla gości weselnych. Nasze taxi obsłużą całe wesele. Kameralne w restauracji czy klubie, duże organizowane przez dom weselny? Jesteśmy do dyspozycji nowożeńców!   ZAPRASZAMY
Need low cost Berlin airport Szczecin transfers direct to your hotel. Whether you need private Szczecin to Berlin Tegel txl, Schonefeld SXF, BBI BER airport transfers or a shared Berlin airport shuttle, VipTaxi’s service is quick, easy, reliable and at a great price.

 

 


 


BERLIN I OKOLICESZCZECINNIGHT TAXIPOLNISCHE OSTSEEKÜSTE eine kleine Reise für guten PreisLOTNISKO GOLENIÓW AIR PORT SZCZECIN w GLEWICACHINNE LOTNISKA PLPRZEJAZDY DO SZWECJILOTNISKA DEINNE LOTNISKAPORTYPOLECAMYCZARTER PLCZARTER UEINNE TRANSFERY.FOTKI STARY SZCZECIN
NAJTAŃSZE TAKSÓWKI NA LOTNISKO, DO PORTÓW, ZA MIASTO, NAD MORZE I DOKĄD TYLKO ZECHCESZ