BERLIN I OKOLICE

SZCZECIN

NIGHT TAXI

POLNISCHE OSTSEEKÜSTE eine kleine Reise für guten Preis

LOTNISKO GOLENIÓW AIR PORT SZCZECIN w GLEWICACH

INNE LOTNISKA PL

PRZEJAZDY DO SZWECJI

LOTNISKA DE

INNE LOTNISKA

PORTY

POLECAMY

CZARTER PL

CZARTER UE

INNE TRANSFERY

.

FOTKI STARY SZCZECIN
Jeżdzimy od 12.07.2004 DAWNIEJ SRSlines > AlfaGroup >
S V E N S K
N O R S K
E N G L I S H
D E U T S C H
popracujemy.pl
TRUSKAWKI W SZWECJI SEZON 2016
TRUSKAWKI W SZWECJI
taxi per l'aeroporto
2014 TAXI SYLWESTER SZCZECIN


SYLWESTER W SZCZECINIE

SYLWESTER W GÓRACH

     VipTaxi.pl oferuje gwarantowaną taksówkę na sylwestra w Szczecinie. Kłopoty z zamówieniem taksówki w noc sylwestrową zaczynają się już od godziny 19tej. Trwają do następnego dnia aż na Nowy Rok. Przeciążenia linii telefonicznych i zamówienie w sylwestra taxi w Szczecinie jest utrudnione. Czas oczekiwania na taksówkę w sylwestra się wydłuża. W skrajnym przypadku z realizacją zamówienia taryfy na sylwestra na przyszły rok. Będzie to już taksówka noworoczna a nie taxi sylwestrowa.... Wcześniejsze złożenie zamówienia taxi na sylwka w VipTaxi.pl gwarantuje, że taksówka w noc sylwestrową dotrze pod wskazany adres na czas.


   
Jak zamówić taksówkę w sylwestra w VipTaxi.pl? Na konto naszej firmy należy wpłacić zaliczkę, czyli opłatę rezerwacyjną w wysokości 25 zł. (Kwota ta oczywiście będzie wliczona w koszt przejazdu.)
Następnie mailem wysłać szczegóły zamówienia podając

- dane kontaktowe z numerem telefonu
-  godzinę podstawienia taxi,
- adres rozpoczęcia przejazdu,
- adres celu podróży...
taxi w noc sylwestrową.

Potwierdzimy przyjecie zamówienia mailem. Wszystko po to, abyśmy mogli jak najlepiej zaplanować Państwa przejazdy.
   Taksówka na pewno będzie podstawiona na czas – z tolerancja max +/- 5 minut. Prosimy oczywiście o punktualne wyjście.

     Zaznaczamy, iż w niektórych przypadkach taryfa w noc sylwestrową NIE BĘDZIE MOGŁA CZEKAĆ. Zastrzegamy możliwość odjazdu, po następnego zaplanowanego klienta, jeżeli zamawiający w określonym w zamówieniu czasie nie zajmą taxi. Zaliczka wówczas przepada.

     Dodatkowym warunkiem przy składaniu zlecenia na taksówkę na sylwestra jest akceptacja minimalnej ceny umownej na przejazd taksówką w sylwestra w wypości 25 zł. Oznacza to, ze jeżeli licznik będzie wskazywał mniej niż 25 zł to rzeczywisty koszt przejazdu wyniesie 25 zł. Jeżeli licznik pokaże więcej niż 25 zł klient w taksówce na sylwestra będzie dopłacał do kwoty zaliczki.

      Zamawianie taxi na sylwestra spoza miasta Szczecin. Dla Państwa wygody będzie można z góry ustalić cenę za przejazd taxi w sylwka. Przy zamówieniach spoza miasta będzie wymagana zaliczka w wysokości 50% zamówienia.


Serdecznie zapraszamy, zamawianie taksówki na sylwestra w Szczecinie w VipTaxi.pl gwarantuje taksówkę na czas, życzymy udanej, szampańskiej zabawy i... szczęśliwego Nowego Roku oczywiście!!!

UWAGA!!!

Jeżeli chcą Państwo zamówić taxi na więcej niż na 4 osoby to prosimy podać ilość osób do przewiezienia.

Przyjęte do realizacji będą tylko te zamówienia, na które zaliczka dotrze na konto VipTaxi.pl najpóźniej w dniu 30 grudnia i które potwierdzimy mailem/SMS-em zwrotnym.

Limusin Vip Taxi 70-798 Szczecin ul. Świstacza 20.7 Zbigniew Jakubcewicz
ING Bank Śląski 06 1050 1559 1000 0091 4815 9578
info@viptaxi.pl

 

 

 

https://www.facebook.com/Taxi.Berlin.Lotnisko.Szczecin.Taxi


BERLIN I OKOLICESZCZECINNIGHT TAXIPOLNISCHE OSTSEEKÜSTE eine kleine Reise für guten PreisLOTNISKO GOLENIÓW AIR PORT SZCZECIN w GLEWICACHINNE LOTNISKA PLPRZEJAZDY DO SZWECJILOTNISKA DEINNE LOTNISKAPORTYPOLECAMYCZARTER PLCZARTER UEINNE TRANSFERY.FOTKI STARY SZCZECIN
NAJTAŃSZE TAKSÓWKI NA LOTNISKO, DO PORTÓW, ZA MIASTO, NAD MORZE I DOKĄD TYLKO ZECHCESZ