BERLIN I OKOLICE

SZCZECIN

NIGHT TAXI

POLNISCHE OSTSEEKÜSTE eine kleine Reise für guten Preis

LOTNISKO GOLENIÓW AIR PORT SZCZECIN w GLEWICACH

INNE LOTNISKA PL

PRZEJAZDY DO SZWECJI

LOTNISKA DE

INNE LOTNISKA

PORTY

POLECAMY

CZARTER PL

CZARTER UE

INNE TRANSFERY

.

FOTKI STARY SZCZECIN
Jeżdzimy od 12.07.2004 DAWNIEJ SRSlines > AlfaGroup >
NAD MORZEM
FIRMY
Plötzlich am Meer Festival
NA PLAŻE, NAD WODĘ, NA GRILLA
Sprawdź obiekt nad morzem - przed zapłaceniem...

 

Planują Państwo urlop nad morzem? Nie są Państwo zdecydowani gdzie? W internecie tysiące propozycji w różnych cenach i standardach. Nie mają Państwo przekonania czy prezentacja wybranego obiektu rzeczywiście spełni Państwa oczekiwania? Proszę napisać do nas 5 pytań.

 

Sprawdzimy dla państwa obiekt nad morzem. Jaki jest gospodarz. Czy konto bankowe się zgadza. Czy obiekt spełnia Państwa wymogi.

 

We wszystkich miejscowościach od Pogorzelicy po Świnoujście. Nie tylko czy rzeczywiście istnieje – zapraszamy do dwóch tekstów na dole strony - ale także czy prezentowana w internecie reklama „nie mija się ciut z rzeczywistością”. Pojedziemy do potencjalnego gospodarza Państwa wypoczynku, zamienimy z nim kilka słów, obejrzymy jaki jest w rzeczywistości stan aktualny obiektu. Wykonamy kilka fotek. Po wizji lokalnej odpowiemy mailem na Państwa pytania.

 

Skalkulowaliśmy koszt naszej usługi na poziomie ceny jednego noclegu dla jednej osoby – i to noclegu raczej taniego. W cenę wchodzi możliwość oględzin 3 obiektów.

 

Dla wszystkich miejscowości od Rewala po Międzyzdroje koszt sprawdzenia trzech obiektów - w jednej miejscowości – to 75 zł. Koszt sprawdzenia każdego następnego obiektu w następnej miejscowości w tej grupie to 25 zł.

 

Koszt usługi w Niechorzu i Pogorzelicy – 90 zł. Koszt sprawdzenia każdego następnego obiektu w następnej miejscowości od Niechorza po Międzyzdroje to 25 zł.

 

Koszt sprawdzenia obiektów w Świnoujściu – ze względu na specyfikę miejscowości leżącej na wyspie – 120 zł. Koszt sprawdzenia każdego następnego obiektu w następnej miejscowości od Niechorza po Międzyzdroje to 25 zł.

 

Raport z wizji lokalnej otrzymają Państwo od nas tak szybko jak to tylko będzie możliwe, zazwyczaj nie później niż trzeciego dnia od momentu wpłynięcia pieniędzy na konto. Jeżeli z przyczyn technicznych raport będzie gotów dzień lub dwa później uprzedzimy Państwa mailem. Prosimy w Państwa planach brać pod uwagę fakt, że sprawdzenie wymaga czasu, i przesyłać zlecenia z odpowiednim wyprzedzeniem.

Pytania prosimy przesyłać mailem na adres

info@viptaxi.pl

 

Można też dzwonić na nr 500 405 306500 405 306 lub 913 144 219913 144 219 z tym, że preferujemy kontakt na podany jako pierwszy numer komórkowy

 

Pieniądze na konto Limusin Vip Taxi 70-798 Szczecin Świstacza 20.7 Zbigniew Jakubcewicz

 

Nordea Bank Polska PL22144013870000000011386482

 

Typy sprawdzanych obiektów; pensjonat, willa, pokoje gościnne i pokoje do wynajęcia, apartamenty, pensjonaty i mniejsze hotele. Duże, znane hotele i ośrodki z reguły nie wymagają sprawdzania, ale jak Państwo sobie zażyczą....

 

Sprawdzamy obiekty w następujących miejscowościach

 

Dziwnów, Dziwnówek, Kamień Pomorski, Kołczewo, Łukęcin, Międzywodzie, Międzywodzie, Międzyzdroje, Niechorze, Pobierowo, Pogorzelica, Pustkowo, Rewal. Świnoujście, Trzęsacz, Wolin, Wrzosowo oraz, po wcześniejszym uzgodnieniu, innych leżących w pobliżu.

 

Chyba naprawdę lepiej poświęcić niewielki pieniądz i być pewnym spędzenia urlopu w sprawdzonych warunkach? I bez żadnych specjalnych niespodzianek, włącznie z odkryciem, że opłaconego zaliczkowo obiektu po prostu nie ma....

 

Gwarantujemy neutralność w ocenie – jako firma taxi ze Szczecina nie jesteśmy przecież w żaden sposób, tym bardziej finansowy, zainteresowani wynajmowaniem obiektów nad morzem...

 

Przy okazji można u nas od razu zamówić transport np. z lotniska w Goleniowie, z dworca w Szczecinie czy nawet z lotniska w Berlinie w przystępnych cenach,

 

Np taxi max 4 osoby w relacji lotnisko Goleniów albo Szczecin a wszystkie miejscowości od Rewala po Świnoujście (część lądowa lub prom) jedynie 199 zł.

Pozostałe ceny znajdą Państwo u nas na stronie.

 

 

 

Zanim zapłacisz zaliczkę za kwaterę, czyli uwaga na oszustów noclegowych

(Tekst ze strony blog e-holiday.pl)

Urlop w pensjonacie lub willi nad morzem w rozsądnej cenie? Brzmi interesująco, ale zanim zdecydujemy się przelać pieniądze na wskazane konto, radzimy przedtem zweryfikować właściciela obiektu.

Wraz z wzrostem temperatury pojawiają się w sieci oszuści noclegowi, którzy – podając się za właścicieli obiektów – zakładają konta w serwisach noclegowych, tworzą fikcyjne profile i proszą o przelanie zaliczki za wynajem pokoju. Kiedy klient przyjeżdża pod wskazany adres obiektu, okazuje się, że nie ma tam naszego wymarzonego pensjonatu, a pieniądze przepadły.

W ciągu ostatniego tygodnia oszuści noclegowi pojawili się także na naszym portalu, gdzie zakładali konta fikcyjnych obiektów, prezentując fikcyjne dane lokalu, prezentując zdjęcia skopiowane z innych pensjonatów. Wszystkie tego typu konta zostały zablokowane. Niemniej ostrzegamy wszystkich użytkowników, by oglądając oferty w nadmorskich kurortach dobrze zweryfikowali właściciela obiektu.

Podajemy kilka wskazówek, w jaki sposób można rozpoznać takie przypadki oraz również jak mogą się Państwo przed nimi chronić.

Na co warto zwrócić uwagę, by nie zostać oszukanym przez oszusta noclegowego?

Cena za wynajem
Oszust podawał równe ceny w tych samych obiektach, np. pokój 1-os.  100 zł, 2-os. – 150 zł, 3-os. – 200 zł, 4 -os  – 250 zł, apartamenty – 400 zł (czyli ceny atrakcyjne jak na ceny w środku sezonu (uwaga! zawsze zaznaczone jest, że w cenę wliczone jest śniadanie).

Uwaga na numer konta bankowego w Inteligo
Podany w opisie numer konta do przelania zaliczki (żądają nawet 75% ceny za cały pobyt!!!)  u nas zaczynał się od numerów: 50 1020 5558 1111

Brak strony internetowej obiektu
Oszuści nie podają zazwyczaj strony internetowej, gdzie można byłoby znaleźć więcej konkretnych informacji o obiekcie

Maile na bezpłatnej poczcie
Kontaktowy adres e-mail jest zakładany na bezpłatnym serwerze pocztowym, np. @o2.pl,. Warto być ostrożny w takim wypadku.

Fikcyjne nazwiska
Ostrzegamy przed fikcyjnymi nazwiskami, np. podanymi od nazw miejscowości. Niestety trudno je zweryfikować.

Brak numeru stacjonarnego
Numer telefonu, który widnieje jako numer do kontaktu zazwyczaj jest w T-mobile i nie ma podanego numeru stacjonarnego!

Atrakcyjna lokalizacja
Uwaga na obiekty w nadmorskich kurortach: pojawiające się fikcyjne obiekty zlokalizowane są m. in. w Sopocie, Władysławowie, Kołobrzegu i Łebie. Niewykluczone, że będą się pojawiać także w innych atrakcyjnych miejscowościach turystycznych.

Adres, który nie istnieje!
Zawsze sprawdźmy wskazany adres na np. mapy.eholiday.pl lub Google Maps, jeśli nie istnieje lub pokazuje się na przykład w centrum parku miejskiego, poszukajmy innego obiektu.


 

Zanim zarezerwujesz nocleg przez internet

(tekst z domkimazury.pl – kilka wyrazów zmieniona na potrzeby wypoczynku nad morzem)

Urlop w pięknej willi lub domku nad morzem w atrakcyjnej cenie? Brzmi świetnie. Ale zanim zdecydujemy się zarezerwować wypoczynek, warto zweryfikować właściciela obiektu, by uniknąć niespodzianek. Poniżej przedstawiamy kilka skutecznych porad, które pomogą nam aktywnie i bezpiecznie wypocząć w wybranym przez nas miejscu noclegowym.

 

Prawie robi różnicę

W zależności od tego, jakiego typu obiektu szukamy, warto przyjrzeć się uważniej nazewnictwu związanemu z formą zakwaterowania. Przede wszystkim unikamy wyimaginowanych nazw, które nie mają nic wspólnego z obowiązującymi obecnie formami zakwaterowania. Nazwy typu: hotelik, pensjonacik, motelik pokazują z dużym prawdopodobieństwem, że standard obiektu może być daleki od oczekiwanego i to, czy dany obiekt jest „prawie pensjonatem” może naprawdę robić różnicę.

 

Przynależność do stowarzyszeń

Warto też uważnie przyjrzeć się działalności obiektu i tego, czy jest on wpisany do ewidencji obiektów turystycznych lub hotelarskich. Dobrze, gdy właściciel obiektu działa w lokalnych lub regionalnych stowarzyszeniach lub organizacjach turystycznych. Daje nam to większą pewność, że mamy do czynienia z faktycznie istniejącym i aktywnie funkcjonującym obiektem.

 

Zanim zapłacisz zaliczkę

Unikaj płacenia bardzo wysokich zaliczek, sięgających nawet 50 lub więcej procent za pobyt. Jeśli właściciel żąda szybkiego przelania dużej sumy pieniędzy, warto być czujnym i postarać się zweryfikować taką informację. Warto też przed wpłatą pieniędzy zweryfikować dobrze stronę internetową lub wizytówkę danego obiektu.

Ważne by znalazły się tam wszelkie dane kontaktowe obiektu, jak adres, numer telefonu (najlepiej stacjonarny), adres e-mail (najlepiej jeśli nie jest to adres na bezpłatnej poczcie), a nie tylko numer konta i formularz kontaktowy. Jeśli jest podany adres, sprawdźmy profilaktycznie (np. na Google Maps), czy dana ulica i numer faktycznie istnieje.

 

Sprawdzaj opinie i komentarze

Warto wpisać nazwę obiektu do wyszukiwarki, by zweryfikować, jakie są opinie użytkowników na temat danego obiektu. Większość portali noclegowych posiada system komentarzy i warto wziąć je pod uwagę podczas szukania wymarzonego obiektu na wakacje.

 

Zwróć uwagę na detale

Sprawdź dokładnie co rezerwujesz, jaki pokój zostanie zabukowany. Jeśli chcesz z balkonem, łazienką i widokiem na morze, upewnij się, że właśnie ten pokój w takim standardzie rzeczywiście będzie na ciebie czekać. Zwróć uwagę na szczegóły, nie tylko na ładną elewację obiektu, ale to jak wygląda w środku. Dobrze gdy obiekt pokazuje pełną galerię zdjęć, by można było się przekonać, jak on faktycznie wygląda.

 

Data dodania obiektu do bazy noclegowej

Co prawda nie jest to regułą, ale warto zwrócić też uwagę na datę dodania prezentacji obiektu w serwisie noclegowym. Jeśli to „świeża” data, warto dodatkowo zweryfikować taki obiekt (na przykład w innych serwisach lub bezpośrednio dzwoniąc do właściciela). Być może jest to nowy obiekt, który dopiero co uruchomił działalność. Warto jednak tę informację zweryfikować.

Podczas każdego wysokiego sezonu w sieci roi się od oszustów i naciągaczy. Zakładają oni strony internetowe i prezentacje fikcyjnych obiektów, unikają kontaktu bezpośredniego z klientem, wprowadzają fałszywe dane (np. adres który nie istnieje, zdjęcie obiektu z innej miejscowości), żądając wysokich opłat z góry za pobyt. Warto zwrócić na to uwagę, zanim wyjedziemy z rodziną na urlop, by uniknąć przykrych niespodzianej już na miejscu. 

 

 


BERLIN I OKOLICESZCZECINNIGHT TAXIPOLNISCHE OSTSEEKÜSTE eine kleine Reise für guten PreisLOTNISKO GOLENIÓW AIR PORT SZCZECIN w GLEWICACHINNE LOTNISKA PLPRZEJAZDY DO SZWECJILOTNISKA DEINNE LOTNISKAPORTYPOLECAMYCZARTER PLCZARTER UEINNE TRANSFERY.FOTKI STARY SZCZECIN
NAJTAŃSZE TAKSÓWKI NA LOTNISKO, DO PORTÓW, ZA MIASTO, NAD MORZE I DOKĄD TYLKO ZECHCESZ