BERLIN I OKOLICE

SZCZECIN

NIGHT TAXI

POLNISCHE OSTSEEKÜSTE eine kleine Reise für guten Preis

LOTNISKO GOLENIÓW AIR PORT SZCZECIN w GLEWICACH

INNE LOTNISKA PL

PRZEJAZDY DO SZWECJI

LOTNISKA DE

INNE LOTNISKA

PORTY

POLECAMY

CZARTER PL

CZARTER UE

INNE TRANSFERY

.

FOTKI STARY SZCZECIN
Jeżdzimy od 12.07.2004 DAWNIEJ SRSlines > AlfaGroup >
W POLSCE
W NIEMCZECH
SVENSKA
ENGLISH
PROMY SKANDYNAWIA

Dla turystów i pasażerów biznesowych z kierunku Skandynawia, nie koniecznie w pigułce, oferujemy w relacji Szczecin a promy z Sassnitz, Rostocku oraz Świnoujścia. Jeżeli podróżujesz bez samochodu z Danii lub Szwecji do Polski to nie musisz już zdawać się tylko na połączenia kolejowe lub autobusowe. Nasze taksówki zapewnią transfer z lub na prom w humanitarnej cenie.

Events and tickets Oferta przejazdów na imprezy do Berlina Gdzie można kupić bilety na koncerty przedstawienia

 

Rejsy i połączenia polskich promów Unity Lines i Polfferies z Trelleborg, Malmö i Ystad obsługuje coraz liczniejsza flota promów: Polonia, Skania, Gryf, Wolin, Galileusz, Śniadecki, Kopernik. Rejsy Unitylines i Polfferies cieszą się powodzeniem polskich i skandynawskich turystów. Wycieczki na Bornholm zarówno z Polski jak i z Sassnitz znajdują corz więcej chętnych turystów. Niemieckie linie Scandlines i TT Lines przewożą coraz więcej polskich turystów do Danii I Szwecji głównie promami Trelleborg i Mecklenburg Vorpommern do Trelleborga z Sassnitz. Każdy znajdzie rejs dla siebie, tak dużo "ferries" ma swój rozkład rejsów między Skandynawią a naszym regionem. I każdy może zamówić naszą taksówkę z lub na prom. Poniżej przykładowe ceny transferów w relacji promy skandynawskie a Szczecin. Oczywiście możemy zapewnić transport i do innych miejscowości – prosimy o zapytanie w celu przedstawienia oferty.

 

 

 

PROMOCJA DO ODWOŁANIA - taxi i big taxi w jednej, niższej cenie - zapraszamy!!!

 
Szczecin - Świnoujście.............taxi 200 zł, big taxi 225 zł, bus taxi 250 zł
Szczecin - Rostok ...................taxi 450 zł, big taxi  515 zł, bus taxi 590 zł
Szczecin - Sassnitz .................taxi 450 zł, big taxi  515 zł, bus taxi 590 zł
 

Podróżuj wygodnie - szwedzkie autokary po Szwecji i do Norwegii. W firmie Swebus Express z dworca autobusowego w Malmo możesz zamówić bilet do około 150 miejscowości docelowych. Praktycznie do niemal wszystkich miast i miasteczek w Szwecji, a także do Oslo. (Respektowane zniżki dla seniorów i studentów z Polski)

Malmo Oslo bilet w jedną stronę od 350 do 550 SEK, Malmo Sztokcholm 450 - 800 SEK, Malmo Sodertelje  470 - 580 SEK

Do Malmo można się dostać albo polskimi promami, albo tańszym połączeniem z Sassnitz do Trelleborga. Bilet dla jednej osoby linią promową Scandlines Sassnitz Trelleborg to koszt ok 60 zł. Dla porównania na polskich promach ze Świnoujścia Polferries i Unity Line taki bilet kosztuje... ok 250 zł.

Jeżeli jadą Państwo w kilka osób do Szwecji bez samochodu, to zapraszamy do zamówienia przejazdu do Sassnitz u nas.
Taxi 450 zł, big taxi 550 zł i bus taxi 650 zł.

Orientacyjny koszt przejazdu całej trasy Szczecin Oslo ok dla 5ciu osób to koszt ok. 400 zł/osoba, a do Sztokholmu ok 450 zł/osoba. Koszt przejazdu jest obliczony wg średniej ceny biletu autobusowego. Rzeczywista cena +/- ok 100 zł i jest uzależniona od godziny wyjazdu autobusu oraz rodzaju biletu (student, senior czy zwykły przejazd - wyszukiwarka połączeń w linku poniżej określa od razu cenę biletu) Bezwzględną zaletą wyboru połączenia Sassnitz - Trelleborg jest fakt, że można sobie wybrać dowolny dzień i godzinę na wyjazd i że zawsze będą miejsca  w naszych taksówkach, na promie jak i w autokarach szwedzkich.

swebus  Express - strona również w języku angielskim

FOLLOW   ME . . .   if   you   can!

LOTNISKA BERLINA TEGEL TXL, SCHONEFELD SXF, BRANDENBURG INTERNATIONAL BER BBI, LOTNISKA HAMBURG, LUBECKA, LIPSK, DREZNO, GOLENIÓW, POZNAŃ ŁAWICA. PORTY BAŁTYCKIE ROSTOCK, SASSNITZ, ŚWINOUJŚCIE ITP, ITD...

Naszą specjalnością jest transport Szczecin Berlin, głównie port lotniczy Berlin. Nasze tanie taksówki, czasem minivany, codziennie wykonują transfery na berlińskie lotniska. Przejazdy na tegel txl czy też przejazdy na schonefeld sxf (fon szonefeld) albo do centrum Berlina naszymi taxi to podstawowe nasze przewozy. Wykonujemy również indywidualne transfery na odloty z Berlina. Na przyloty z Berlina, i odloty z Berlina można u nas zamówić indywidualne transfery nie tylko do Szczecina, ale i do Kołobrzegu, Koszalina, Świnoujścia Stargardu Szczecińskiego wg stałych cen za transfer z lotniska lub transfer na lotnisko. Atrakcyjna oferta na te berlin przejazdy jest na naszej stronie. Jeżeli mają Państwo przylot z Berlina, to nasza taxi lub minivan może zapewnić transport w humanitarnej cenie do takich miejscowości jak: Kołobrzeg (Kolberg) Koszalin, Stargard Szczeciński jak i innych w naszym regionie. Nie tylko zresztą przewozy ze Szczecina do Berlina czy też busy Szczecin Berlin są w naszej ofercie. Mogą Państwo zamówić nie tylko Berlin transfer, nie tylko na lotniska w Berlinie, ale także na lotnisko Hamburg lub lotnisko Lubecka. Oczywiście zapewniamy nie tylko Szczecin Berlin transfery, ale także przewozy na lotnisko w Polsce. Port lotniczy Goleniów lub port lotniczy w Poznaniu, Ławica - naszymi miniwanami mogą Państwo dotrzeć i na to lotnisko. Nie tylko transfery do Berlina, nie tylko przewozy Berlin Tegel czy przewozy Berlin Schonefeld, także transfery marynarzy do portów nad BałtykiemSassnitz (Sasnitz), Rostock (Rostok) czy port w Hamburgu i port Lubece – to także nasze przejazdy do Niemiec. Także port Świnoujście i transfery na promy ze Szwecji (Malmo i Ystad), promy z Danii (Kopenhaga). Mogą Państwo również zamówić u nas przejazd taxi w dowolny punkt, nie ważne, czy na odlot czy przylot, na prom czy do portu lub na  hauptbanhof,  – nasze auta zawsze państwa zawiozą a ceny będą jak zawsze atrakcyjne. I nie będą Państwo musieli czekać na autobus... :-)
Auto do ślubu i na inne imprezy z Vip Taxi. Limuzyna volvo czeka na zamówienia Pary Młodej. Wynajem auta do ślubu oraz dla taksówek dla gości weselnych. Nasze taxi obsłużą całe wesele. Kameralne w restauracji czy klubie, duże organizowane przez dom weselny? Jesteśmy do dyspozycji nowożeńców!   ZAPRASZAMY
Need low cost Berlin airport Szczecin transfers direct to your hotel. Whether you need private Szczecin to Berlin Tegel txl, Schonefeld SXF, BER BBI airport transfers or a shared Berlin airport shuttle, VipTaxi’s service is quick, easy, reliable and at a great price.


BERLIN I OKOLICESZCZECINNIGHT TAXIPOLNISCHE OSTSEEKÜSTE eine kleine Reise für guten PreisLOTNISKO GOLENIÓW AIR PORT SZCZECIN w GLEWICACHINNE LOTNISKA PLPRZEJAZDY DO SZWECJILOTNISKA DEINNE LOTNISKAPORTYPOLECAMYCZARTER PLCZARTER UEINNE TRANSFERY.FOTKI STARY SZCZECIN
NAJTAŃSZE TAKSÓWKI NA LOTNISKO, DO PORTÓW, ZA MIASTO, NAD MORZE I DOKĄD TYLKO ZECHCESZ