BERLIN I OKOLICE

SZCZECIN

NIGHT TAXI

POLNISCHE OSTSEEKÜSTE eine kleine Reise für guten Preis

LOTNISKO GOLENIÓW AIR PORT SZCZECIN w GLEWICACH

INNE LOTNISKA PL

PRZEJAZDY DO SZWECJI

LOTNISKA DE

INNE LOTNISKA

PORTY

POLECAMY

CZARTER PL

CZARTER UE

INNE TRANSFERY

.

FOTKI STARY SZCZECIN
Jeżdzimy od 12.07.2004 DAWNIEJ SRSlines > AlfaGroup >
BERLIN airport SZCZECIN PRZEJAZD INDYWIDUALNY
BERLIN airport SZCZECIN DOOR TO DOOR
BERLIN JARMARK BOŻONARODZENIOWY
BERLIN SZCZECIN - TAXI BAGAŻOWE I PRZESYŁKI
BERLIN airport SZCZECIN BUS DWORZEC PKS
BERLIN airport MORZE PRZEJAZD NAD BAŁTYK
BERLIN airport GORZÓW PRZEJAZD INYWIDUALNY
BERLIN airport GORZÓW PRZEJAZDY GRUPOWE
BERLIN AIRPORT..... TAXI DO BUSA
BERLIN mitte SZCZECIN PRZEJAZD INDYWIDUALNY
BERLIN mitte SZCZECIN DOOR TO DOOR
BERLIN mitte MORZE PRZEJAZD NAD BAŁTYK
BERLIN TROPICAL ISLANDS
BERLIN IMPREZY... KONCERTY, TEATR
BERLIN ZOB SZCZECIN DOJAZDY DO AUTOBUSU
BERLIN a BERNAU, WANDLITZ, BIESENTHAL
DREZNO a SZCZECIN AUTOBUS via SXF SXF
LIPSK a SZCZECIN AUTOBUS via SXF
PRAGA a SZCZECIN AUTOBUS via SXF
SKANDYNAWIA a SZCZECIN via SXF HAUPTBAHNHOF
ZAKUPY
BERLIN AIRPORT SHUTTLE
taxi per l'aeroporto
BERLIN AIRPORT..... PRZEJAZD INDYWIDUALNY ZACHODNIOPOMORSKIE
Dla klientów pragnących szybko i wygodnie pokonać trasę między lotniskami w Berlinie a miejscowościami w naszym regionie proponujemy stałe stawki na przejazd taxi z lotnisk w Berlinie. Nieważne ile będzie na taksometrze – Państwo zawsze zapłacą z góry ustaloną kwotę umowną za indywidualny przejazd na lotniska.

Tania taxi z Berlina do innych miejscowości – jak samemu w obliczyć jej koszt? Proszę policzyć po 2.50 zł/km między Szczecinem a państwa miejscowością, do tej kwoty dodać opłatę w wysokości 299 zł za przejazd do Berlina na lotniska.

Np Kalisz Pomorski Berlin lotnisko. Odległość między Szczecinem a Kaliszem 100 km. 100 x 2,50 = 250 zł + 299 = 549zł za przejazd z Kalisza Pomorskiego na lotnisko w Berlinie.


Podajemy ceny na taxi dla max 3 osób, auto klasy średniej, wersja eonomiczna.
Indywidualny przejazd z lotnisk do miast blisko Szczecina w stałej gwarantowanej cenie;
Gryfino 375 zł, Stargard Szczeciński i Goleniów 399 zł, Pyrzyce 415 zł, Nowogard 455 zł
VIP
taxi 1-4 os +15%, Big taxi dla 5-6 osób +30%. Bus taxi dla 7-8 osób +70%


 

Bardzo często klienci zamawiają transport nad morze. Jak ktoś przylatuje szybko z drugiego końca Europy wykorzystując lotniczy transport na lotniska w Berlinie, to nie ma ochoty tłuc się z przesiadkami wykorzystując busy nad morze albo transport nad morze kolejami niemieckimi i polskimi – jedno i drugie najczęściej z przesiadkami. Dlatego zapraszamy: szybka podróż autem nad morze w stałej, dobrej cenie. Przejazdy do miejscowości nad morzem podzielone w 6ciu grupach cenowych

 

Poniżej podajemy ceny na taxi dla max 3 osób, auto klasy średniej, wersja ekonomiczna.
VIP taxi 1-4 os + 15%. Big taxi dla 5-6 osób +30%. Bus taxi dla 7-8 osób +70%

 

Już za 499 zł przejazd z lotnisk w Berlinie do następujących miejscowości (Grupa A) 

Wolin, Kamień Pomorski, Dziwnówek, Międzyzdroje, Świnoujście, Dziwnów, Łukęcin

 

Cena 529 zł jak zamówią państwa taxi nad morze do miejscowości poniżej (Grupa B ) 

Wisełka, Międzywodzie, Pobierowo, Pustkowo, Rewal

 

Tylko 559 zł wystarczy za dojazd nad morze do miejscowości Niechorze i Pogorzelica. Taxi zamiast bus nad morze? 

Cena 599 zł jest na taxi transport Berlin Mrzeżyno, Dźwirzyno, Rogowo (Grupa D )

 

Cena 649 zł obowiązuje na transport do Grzybowa czy przejazd do Kołobrzegu i okolic (Grupa E )

Jedynie 699 zł przejazd do Koszalina lub transport do ośrodków nadmorskich między Kołobrzegiem a Koszalinem (Grupa F )


W niedziele, święta oraz gdy przejazd odbywa się między godziną 22.00 a 6.00
doliczamy do ceny przejazdu typu taxi 25% tzw II taryfy
FOLLOW  ME . . .   if   you   can !

LOTNISKA BERLINA TEGEL TXL, SCHONEFELD SXF, BRANDENBURG INTERNATIONAL BBI BER, LOTNISKA HAMBURG, LUBECKA, LIPSK, DREZNO, GOLENIÓW, POZNAŃ ŁAWICA.  PORTY BAŁTYCKIE ROSTOCK, SASSNITZ, ŚWINOUJŚCIE ITP, ITD

Naszą specjalnością jest transport Szczecin Berlin, głównie port lotniczy Berlin. Nasze tanie taksówki, czasem minivany, codziennie wykonują transfery na berlińskie lotniska. Przejazdy na tegel txl czy też przejazdy na schonefeld sxf (fon szonefeld) albo do centrum Berlina naszymi taxi to podstawowe nasze przewozy. Wykonujemy również indywidualne transfery na odloty z Berlina. Na przyloty z Berlina, i odloty z Berlina można u nas zamówić indywidualne transfery nie tylko do Szczecina, ale i do Kołobrzegu, Koszalina, Świnoujścia Stargardu Szczecińskiego wg stałych cen za transfer z lotniska lub transfer na lotnisko. Atrakcyjna oferta na te berlin przejazdy jest na naszej stronie. Jeżeli mają Państwo przylot z Berlina, to nasza taxi lub minivan może zapewnić transport w humanitarnej cenie do takich miejscowości jak: Kołobrzeg (Kolberg) Koszalin, Stargard Szczeciński jak i innych w naszym regionie. Nie tylko zresztą przewozy ze Szczecina do Berlina czy też busy Szczecin Berlin są w naszej ofercie. Mogą Państwo zamówić nie tylko Berlin transfer, nie tylko na lotniska w Berlinie, ale także na lotnisko Hamburg lub lotnisko Lubecka. Oczywiście zapewniamy nie tylko Szczecin Berlin transfery, ale także przewozy na lotnisko w Polsce. Port lotniczy Goleniów lub port lotniczy w Poznaniu, Ławica - naszymi miniwanami mogą Państwo dotrzeć i na to lotnisko. Nie tylko transfery do Berlina, nie tylko przewozy Berlin Tegel czy przewozy Berlin Schonefeld, także transfery marynarzy do portów nad Bałtykiem – Sassnitz (Sasnitz), Rostock (Rostok) czy port w Hamburgu i port Lubece – to także nasze przejazdy do Niemiec. Także port Świnoujście i transfery na promy ze Szwecji (Malmo i Ystad), promy z Danii (Kopenhaga). Mogą Państwo również zamówić u nas przejazd taxi w dowolny punkt, nie ważne, czy na odlot czy przylot, na prom czy do portu lub na  hauptbanhof,  – nasze auta zawsze państwa zawiozą a ceny będą jak zawsze atrakcyjne. I nie będą Państwo musieli czekać na autobus... :-)
Auto do ślubu i na inne imprezy z Vip Taxi. Limuzyna volvo czeka na zamówienia Pary Młodej. Wynajem auta do ślubu oraz dla taksówek dla gości weselnych. Nasze taxi obsłużą całe wesele. Kameralne w restauracji czy klubie, duże organizowane przez dom weselny? Jesteśmy do dyspozycji nowożeńców!
Need low cost Berlin airport Szczecin transfers direct to your hotel. Whether you need private Szczecin to Berlin Tegel txl, Schonefeld SXF, BBI BER airport transfers or a shared Berlin airport shuttle, VipTaxi’s service is quick, easy, reliable and at a great price.

 


dobry-lokal-na-wesele.szczecin


 


BERLIN I OKOLICESZCZECINNIGHT TAXIPOLNISCHE OSTSEEKÜSTE eine kleine Reise für guten PreisLOTNISKO GOLENIÓW AIR PORT SZCZECIN w GLEWICACHINNE LOTNISKA PLPRZEJAZDY DO SZWECJILOTNISKA DEINNE LOTNISKAPORTYPOLECAMYCZARTER PLCZARTER UEINNE TRANSFERY.FOTKI STARY SZCZECIN
NAJTAŃSZE TAKSÓWKI NA LOTNISKO, DO PORTÓW, ZA MIASTO, NAD MORZE I DOKĄD TYLKO ZECHCESZ