BERLIN I OKOLICE

SZCZECIN

NIGHT TAXI

POLNISCHE OSTSEEKÜSTE eine kleine Reise für guten Preis

LOTNISKO GOLENIÓW AIR PORT SZCZECIN w GLEWICACH

INNE LOTNISKA PL

PRZEJAZDY DO SZWECJI

LOTNISKA DE

INNE LOTNISKA

PORTY

POLECAMY

CZARTER PL

CZARTER UE

INNE TRANSFERY

.

FOTKI STARY SZCZECIN
Jeżdzimy od 12.07.2004 DAWNIEJ SRSlines > AlfaGroup >
BERLIN airport SZCZECIN PRZEJAZD INDYWIDUALNY
BERLIN airport SZCZECIN DOOR TO DOOR
BERLIN JARMARK BOŻONARODZENIOWY
BERLIN SZCZECIN - TAXI BAGAŻOWE I PRZESYŁKI
BERLIN airport SZCZECIN BUS DWORZEC PKS
BERLIN airport MORZE PRZEJAZD NAD BAŁTYK
BERLIN airport GORZÓW PRZEJAZD INYWIDUALNY
BERLIN airport GORZÓW PRZEJAZDY GRUPOWE
BERLIN AIRPORT..... TAXI DO BUSA
BERLIN AIRPORT..... PRZEJAZD INDYWIDUALNY ZACHODNIOPOMORSKIE
BERLIN mitte SZCZECIN DOOR TO DOOR
BERLIN mitte MORZE PRZEJAZD NAD BAŁTYK
BERLIN TROPICAL ISLANDS
BERLIN IMPREZY... KONCERTY, TEATR
BERLIN ZOB SZCZECIN DOJAZDY DO AUTOBUSU
BERLIN a BERNAU, WANDLITZ, BIESENTHAL
DREZNO a SZCZECIN AUTOBUS via SXF SXF
LIPSK a SZCZECIN AUTOBUS via SXF
PRAGA a SZCZECIN AUTOBUS via SXF
SKANDYNAWIA a SZCZECIN via SXF HAUPTBAHNHOF
ZAKUPY
BERLIN AIRPORT SHUTTLE
taxi per l'aeroporto
BERLIN mitte SZCZECIN PRZEJAZD INDYWIDUALNY

 Przejazd indywidualny z Berlina – z centrum Berlina do Szczecina - taxi  dla max 4 osób 350 zł

Tyle kosztuje przejazd indywidualny Berlin Szczecin taksówką dla max 4 osób. Przejazd ze Szczecina do Berlina na dowolny adres jak i przejazd z Berlina do Szczecina na dowolny adres. Czyli Berlin Szczecin door to door. Bus do Berlina jest na pewno tańszy, jak i pociąg do Berlina. Ale my konkurujemy jakością wygodnej i szybkiej podróży do Berlina – cena na pociąg do Berlina, czy na autobus do Berlina może zresztą się okazać porównywalna do taxi, jeżeli jedzie kilka osób. Jeżeli doliczyć w obu miastach dojazd do PKP/PKS.

 

Przejazdy Szczecin centrum - Berlin centrum
Taxi 1-3 osoby, opcja ekonomiczna, auto klasy średniej 350zł, Vip Taxi 1-4 osoby 390zł, big taxi 5-6 osób 490 zł, bus taxi 7-8 osób 599 zł.


Przejazdy Berlin centrum - inne miejscowości w regionie.
Poniżej podajemy ceny na taxi dla max 3 osób, opcja ekonomiczna, auto klasy średnije.
Viop Taxi dla 1-4 osób + 15%.  Big taxi dla 5-6 osób +30%. Bus taxi dla 7-8 osób +70%

 

Indywidualny przejazd z centrum Berlina do miejscowości blisko Szczecina w stałej gwarantowanej cenie;
Gryfino 425 zł, Stargard Szczeciński i Goleniów 449 zł, Pyrzyce 465 zł, Nowogard 499 zł

 
Przejazd z centrum Berlina do innych miejscowości na morzem.

Już za 549 zł przejazd z centrum Berlina do następujących miejscowości; Wolin, Kamień Pomorski, Dziwnówek, Międzyzdroje, Świnoujście, Dziwnów, Łukęcin

Cena 579 zł jak zamówią państwa taxi z centrum Berlina do następujących miejscowości: Wisełka, Międzywodzie, Pobierowo, Pustkowo, Rewal

Tylko 609 zł wystarczy za dojazd z Berlina do miejscowości Niechorze i Pogorzelica. Taxi zamiast bus nad morze?

Cena 649 zł jest na taxi transport Berlin Mrzeżyno, Dźwirzyno, Rogowo

Cena 699 zł obowiązuje na transport z centrum Berlina do Grzybowa czy przejazd z Berlina do Kołobrzegu i okolic.

Jedynie 749 zł przejazd z centrum Berlina do Koszalina lub transport z Berlina do ośrodków nadmorskich między Kołobrzegiem a Koszalinem.


 

W niedziele, święta oraz gdy przejazd odbywa się między godziną 22.00 a 6.00
doliczamy do ceny przejazdu typu taxi 25% tzw II taryfy


FOLLOW  ME . . .   if   you   can !

LOTNISKA BERLINA TEGEL TXL, SCHONEFELD SXF, BRANDENBURG INTERNATIONAL BBI BER, LOTNISKA HAMBURG, LUBECKA, LIPSK, DREZNO, GOLENIÓW, POZNAŃ ŁAWICA.

PORTY BAŁTYCKIE ROSTOCK, SASSNITZ, ŚWINOUJŚCIE ITP, ITD

Naszą specjalnością jest transport Szczecin Berlin, głównie port lotniczy Berlin. Nasze tanie taksówki, czasem minivany, codziennie wykonują transfery na berlińskie lotniska. Przejazdy na tegel txl czy też przejazdy na schonefeld sxf (fon szonefeld) albo do centrum Berlina naszymi taxi to podstawowe nasze przewozy. Wykonujemy również indywidualne transfery na odloty z Berlina. Na przyloty z Berlina, i odloty z Berlina można u nas zamówić indywidualne transfery nie tylko do Szczecina, ale i do Kołobrzegu, Koszalina, Świnoujścia Stargardu Szczecińskiego wg stałych cen za transfer z lotniska lub transfer na lotnisko. Atrakcyjna oferta na te berlin przejazdy jest na naszej stronie. Jeżeli mają Państwo przylot z Berlina, to nasza taxi lub minivan może zapewnić transport w humanitarnej cenie do takich miejscowości jak: Kołobrzeg (Kolberg) Koszalin, Stargard Szczeciński jak i innych w naszym regionie. Nie tylko zresztą przewozy ze Szczecina do Berlina czy też busy Szczecin Berlin są w naszej ofercie. Mogą Państwo zamówić nie tylko Berlin transfer, nie tylko na lotniska w Berlinie, ale także na lotnisko Hamburg lub lotnisko Lubecka. Oczywiście zapewniamy nie tylko Szczecin Berlin transfery, ale także przewozy na lotnisko w Polsce. Port lotniczy Goleniów lub port lotniczy w Poznaniu, Ławica - naszymi miniwanami mogą Państwo dotrzeć i na to lotnisko. Nie tylko transfery do Berlina, nie tylko przewozy Berlin Tegel czy przewozy Berlin Schonefeld, także transfery marynarzy do portów nad BałtykiemSassnitz (Sasnitz), Rostock (Rostok) czy port w Hamburgu i port Lubece – to także nasze przejazdy do Niemiec. Także port Świnoujście i transfery na promy ze Szwecji (Malmo i Ystad), promy z Danii (Kopenhaga). Mogą Państwo również zamówić u nas przejazd taxi w dowolny punkt, nie ważne, czy na odlot czy przylot, na prom czy do portu lub na  hauptbanhof,  – nasze auta zawsze państwa zawiozą a ceny będą jak zawsze atrakcyjne. I nie będą Państwo musieli czekać na autobus... :-)
Auto do ślubu i na inne imprezy z Vip Taxi. Limuzyna volvo czeka na zamówienia Pary Młodej. Wynajem auta do ślubu oraz dla taksówek dla gości weselnych. Nasze taxi obsłużą całe wesele. Kameralne w restauracji czy klubie, duże organizowane przez dom weselny? Jesteśmy do dyspozycji nowożeńców!   ZAPRASZAMY
Need low cost Berlin airport Szczecin transfers direct to your hotel. Whether you need private Szczecin to Berlin Tegel txl, Schonefeld SXF, BBI BER airport transfers or a shared Berlin airport shuttle, VipTaxi’s service is quick, easy, reliable and at a great price.

 

 dobry-lokal-na-wesele.szczecin

 

 


BERLIN I OKOLICESZCZECINNIGHT TAXIPOLNISCHE OSTSEEKÜSTE eine kleine Reise für guten PreisLOTNISKO GOLENIÓW AIR PORT SZCZECIN w GLEWICACHINNE LOTNISKA PLPRZEJAZDY DO SZWECJILOTNISKA DEINNE LOTNISKAPORTYPOLECAMYCZARTER PLCZARTER UEINNE TRANSFERY.FOTKI STARY SZCZECIN
NAJTAŃSZE TAKSÓWKI NA LOTNISKO, DO PORTÓW, ZA MIASTO, NAD MORZE I DOKĄD TYLKO ZECHCESZ