BERLIN I OKOLICE

SZCZECIN

NIGHT TAXI

POLNISCHE OSTSEEKÜSTE eine kleine Reise für guten Preis

LOTNISKO GOLENIÓW AIR PORT SZCZECIN w GLEWICACH

INNE LOTNISKA PL

PRZEJAZDY DO SZWECJI

LOTNISKA DE

INNE LOTNISKA

PORTY

POLECAMY

CZARTER PL

CZARTER UE

INNE TRANSFERY

.

FOTKI STARY SZCZECIN
Jeżdzimy od 12.07.2004 DAWNIEJ SRSlines > AlfaGroup >
Przejazdy SZCZECIN LUND
Przejazdy SZCZECIN BJUV
Przejazdy SZCZECIN BROMÖLLA
Przejazdy SZCZECIN BÅSTAD
Przejazdy SZCZECIN ESLÖV
Przejazdy SZCZECIN HELSINGBORG
Przejazdy SZCZECIN HÄSLEHOLM
Przejazdy SZCZECIN HOGANAS
Przejazdy SZCZECIN HÖRBY
Przejazdy SZCZECIN KLIPPAN
Przejazdy SZCZECIN KRISTIANSTAD
Przejazdy SZCZECIN LANDSKRONA
Przejazdy SZCZECIN SIMRISHAMN
Przejazdy SZCZECIN SJÖBO
Przejazdy SZCZECIN ÄNGELHOLM
Przejazdy SZCZECIN MALMO

 

Przejazdy ze Szczecina do Szwecji, czyli wyjazdy do Malmo. Autobus do Malmo? Szybciej i wygodniej z VipTaxi przejazd do Malmo w dobrej cenie – zapraszamy! Oczywiście "door to door"

Wyjazd ze Szczecina do Malmo zazwyczaj w niedzielę o godzinie 11.00. Przyjazd do Malmo w Szwecji ok 20.45

Koszt Szczecin – Malmo door to door  300 PLN (650 SEK)

Przejazd powrotny ze Malmo do Szczecina wyjazd poniedziałek około godziny 6.30. Przyjazd ze Szwecji do Polski w Szczecinie około godziny 16.00.

Godziny przyjazdów i wyjazdów w Szwecji mogą ulec zmianie w zależności od ilości pasażerów i adresów.

 

Aby mieć gwarancje miejsca należy opłacić przejazd z góry po skontaktowaniu się z nami i uzgodnieniu dostępności miejsc na interesujący Państwa przejazd.

W przypadku rezygnacji z przejazdu minimum 3 doby przed wyjazdem zwracamy całą wpłaconą kwotę. Odwołanie musi nastąpić mailem na adres info@viptaxi.pl

Jeżeli wyjazd jest odwoływany na minimum 24 godziny przed rozpoczęciem podróży zwracamy wpłaconą kwotę po potrąceniu 100 zł za każdy przejazd za już poniesione przez nas koszta polegające na wykupieniu biletu na przejazd osoby promem. Odwołanie musi nastąpić zarówno mailem na info@viptaxi.pl jak i telefonicznie na 0048 500 405 306

Jeżeli przejazd jest odwoływany w terminie krótszym niż 24 godziny przed wyjazdem – nie zwracamy wpłaconych pieniędzy. Poniżej podajemy konta do wpłat.

Zbigniew Jakubcewicz ING Bank Śląski 41 1050 1559 1000 0091 4815 7978

W tytule podać proszę imię, nazwisko i datę wyjazdu oraz nr telefonu.

Jeżeli potrzebny rachunek/faktura na firmę to prosimy o wpłatę na poniższe konto z podaniem w tytule przelewu także danych do wystawienia dokumentu, a przynajmniej nazwy firmy i przesłanie później danych mailem na info@viptaxi.pl

AZ Serwis Deutsche Bank 14 1910 1048 2690 1701 1852 0001

z podaniem w tytule przelewu także danych do wystawienia dokumentu


KLIKNIJ    ABY     PRZEJŚĆ    DO    INFORMACJI    W   JAKICH    DNIACH    WYJAZD    JEST    MOŻLIWY

Zapraszamy do rezerwacji miejsc 0048 500 405 306  lub   info@viptaxi.pl


Można się z nami kontaktować przez faceboka - nie zapomnnij nas polubić...  

Malmö – miasto w południowej Szwecji i port morski położony nad cieśniną Öresund w południowo-zachodniej części prowincji historycznej (landskap) Skania. Siedziba władz regionu administracyjnego Skania, powstałego w 1997 roku po połączeniu dotychczasowych regionów Malmöhus i Kristianstad. Ośrodek administracyjny gminy Malmö (Malmö kommun lub Malmö stad) Do obszaru Malmö zalicza się także Arlöv i Burlöv.

Malmö jest drugim po stolicy Danii, Kopenhadze, ośrodkiem transgranicznego regionu Öresund/Øresund (szw. Öresundsregionen, duń. Øresundsregionen). Oba miasta są ze sobą połączone przebiegającym nad cieśniną Öresund mostem (Öresundsbron, Øresundsbroen).

Malmö jest trzecim pod względem zaludnienia, po Sztokholmie i Göteborgu, miastem Szwecji oraz głównym ośrodkiem obszaru metropolitalnego Stor-Malmö liczącego 680 346 mieszkańców (31 marca 2014). W skład Stor-Malmö, poza gminą Malmö, wchodzi od 2005 roku jeszcze 11 gmin: Burlöv, Eslöv, Höör, Kävlinge, Lomma, Lund, Skurup, Staffanstorp, Svedala, Trelleborg i Vellinge.

 

 Masz pilną przesyłkę? Wiekszą lub mniejszą? Możemy się nią zająć. Ceny już od 100 zł - jeżeli przesyłka będzie  dostarczona i zabrana bezposrednio do/z samochodu. Inny tryb - skontaktować się prosze w celu ustalenia ceny i warunków.
Oczywiście nie przewozimy alkoholu, papierosów i innych tego typu zabronionych rzeczy. Przesyłka ma być dostarczona otwarta z zawartością do wglądu dla kierowcy.


BERLIN I OKOLICESZCZECINNIGHT TAXIPOLNISCHE OSTSEEKÜSTE eine kleine Reise für guten PreisLOTNISKO GOLENIÓW AIR PORT SZCZECIN w GLEWICACHINNE LOTNISKA PLPRZEJAZDY DO SZWECJILOTNISKA DEINNE LOTNISKAPORTYPOLECAMYCZARTER PLCZARTER UEINNE TRANSFERY.FOTKI STARY SZCZECIN
NAJTAŃSZE TAKSÓWKI NA LOTNISKO, DO PORTÓW, ZA MIASTO, NAD MORZE I DOKĄD TYLKO ZECHCESZ