BERLIN I OKOLICE

SZCZECIN

NIGHT TAXI

POLNISCHE OSTSEEKÜSTE eine kleine Reise für guten Preis

LOTNISKO GOLENIÓW AIR PORT SZCZECIN w GLEWICACH

INNE LOTNISKA PL

PRZEJAZDY DO SZWECJI

LOTNISKA DE

INNE LOTNISKA

PORTY

POLECAMY

CZARTER PL

CZARTER UE

INNE TRANSFERY

.

FOTKI STARY SZCZECIN
Jeżdzimy od 12.07.2004 DAWNIEJ SRSlines > AlfaGroup >
Przejazdy SZCZECIN MALMO
Przejazdy SZCZECIN BJUV
Przejazdy SZCZECIN BROMÖLLA
Przejazdy SZCZECIN BÅSTAD
Przejazdy SZCZECIN ESLÖV
Przejazdy SZCZECIN HELSINGBORG
Przejazdy SZCZECIN HÄSLEHOLM
Przejazdy SZCZECIN HOGANAS
Przejazdy SZCZECIN HÖRBY
Przejazdy SZCZECIN KLIPPAN
Przejazdy SZCZECIN KRISTIANSTAD
Przejazdy SZCZECIN LANDSKRONA
Przejazdy SZCZECIN SIMRISHAMN
Przejazdy SZCZECIN SJÖBO
Przejazdy SZCZECIN ÄNGELHOLM
Przejazdy SZCZECIN LUND

 

Przejazdy ze Szczecina do Szwecji, czyli wyjazdy do Lund. Autobus do Lund? Szybciej i wygodniej z VipTaxi przejazd do Lund w dobrej cenie – zapraszamy!

Wyjazd ze Szczecina do Lund zazwyczaj w niedzielę o godzinie 11.00. Przyjazd do Lund w Szwecji ok 21.45

Koszt Szczecin – Lund door to door 300 PLN (650 SEK)

Przejazd powrotny z Lund do Szczecina wyjazd poniedziałek około godziny 5.30. Przyjazd ze Szwecji do Polski w Szczecinie około godziny 16.00.

Godziny przyjazdów i wyjazdów w Szwecji mogą ulec zmianie w zależności od ilości pasażerów i adresów.

 

Aby mieć gwarancje miejsca należy opłacić przejazd z góry po skontaktowaniu się z nami i uzgodnieniu dostępności miejsc na interesujący Państwa przejazd.

W przypadku rezygnacji z przejazdu minimum 3 doby przed wyjazdem zwracamy całą wpłaconą kwotę. Odwołanie musi nastąpić mailem na adres info@viptaxi.pl

Jeżeli wyjazd jest odwoływany na minimum 24 godziny przed rozpoczęciem podróży zwracamy wpłaconą kwotę po potrąceniu 100 zł za każdy przejazd za już poniesione przez nas koszta polegające na wykupieniu biletu na przejazd osoby promem. Odwołanie musi nastąpić zarówno mailem na info@viptaxi.pl jak i telefonicznie na 0048 500 405 306

Jeżeli przejazd jest odwoływany w terminie krótszym niż 24 godziny przed wyjazdem – nie zwracamy wpłaconych pieniędzy. Poniżej podajemy konta do wpłat.

Zbigniew Jakubcewicz ING Bank Śląski 41 1050 1559 1000 0091 4815 7978

W tytule podać proszę imię, nazwisko i datę wyjazdu oraz nr telefonu.

Jeżeli potrzebny rachunek/faktura na firmę to prosimy o wpłatę na poniższe konto z podaniem w tytule przelewu także danych do wystawienia dokumentu, a przynajmniej nazwy firmy i przesłanie później danych mailem na info@viptaxi.pl

AZ Serwis Deutsche Bank 14 1910 1048 2690 1701 1852 0001

z podaniem w tytule przelewu także danych do wystawienia dokumentu


KLIKNIJ    ABY     PRZEJŚĆ    DO    INFORMACJI    W   JAKICH    DNIACH    WYJAZD    JEST    MOŻLIWY

Zapraszamy do rezerwacji miejsc 0048 500 405 306  lub   info@viptaxi.plMożna się z nami kontaktować przez faceboka - nie zapomnnij nas polubić...  

Lund – miasto w południowo-zachodnim regionie Szwecji, w prowincji Skanii, na północny wschód od Malmö; siedziba władz gminy Lund, wchodzącej w skład transgranicznego regionu Öresund, obejmującego fragmenty terytoriów Danii i Szwecji. Około 101 tys. mieszkańców i 442,7 km² powierzchni, co daje mu pozycję dwunastego pod względem liczby mieszkańców miasta w Szwecji.

Lund zostało założone prawdopodobnie pod koniec X wieku, dla wzmocnienia związków tego obszaru z Królestwem Danii.

Początek wieku XX upłynął w Lund pod znakiem szybkiego uprzemysłowienia: to wtedy na terenie miasta wyrosły siedziby kilku czołowych przedsiębiorstw szwedzkich. Do dziś tutejszy przemysł opiera się przede wszystkim na najnowszych procedurach i produkcji typu high-tech. Do najważniejszych firm regionu należą m.in. Åkerlund & Rausing, Gambro, Tetra Laval, Astra Zeneca oraz Ericsson Mobile Communications.

Życie miasta koncentruje się w znacznym stopniu wokół Uniwersytetu w Lund (znanego także pod nazwą Regia Academia Carolina, Królewski Karoliński Uniwersytet), największego dziś ośrodka akademickiego w krajach nordyckich, kształcącego ponad 24 000 studentów pochodzących z krajów całego świata.

Znajduje się tam również najstarsze Muzeum Archeologiczne w Europie – Historiska Museet vid Lunds universitet, założone w 1805.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Lund_(miasto

 Masz pilną przesyłkę? Wiekszą lub mniejszą? Możemy się nią zająć. Ceny już od 100 zł - jeżeli przesyłka będzie  dostarczona i zabrana bezposrednio do/z samochodu. Inny tryb - skontaktować się prosze w celu ustalenia ceny i warunków.
Oczywiście nie przewozimy alkoholu, papierosów i innych tego typu zabronionych rzeczy. Przesyłka ma być dostarczona otwarta z zawartością do wglądu dla kierowcy.


BERLIN I OKOLICESZCZECINNIGHT TAXIPOLNISCHE OSTSEEKÜSTE eine kleine Reise für guten PreisLOTNISKO GOLENIÓW AIR PORT SZCZECIN w GLEWICACHINNE LOTNISKA PLPRZEJAZDY DO SZWECJILOTNISKA DEINNE LOTNISKAPORTYPOLECAMYCZARTER PLCZARTER UEINNE TRANSFERY.FOTKI STARY SZCZECIN
NAJTAŃSZE TAKSÓWKI NA LOTNISKO, DO PORTÓW, ZA MIASTO, NAD MORZE I DOKĄD TYLKO ZECHCESZ