BERLIN I OKOLICE

SZCZECIN

NIGHT TAXI

POLNISCHE OSTSEEKÜSTE eine kleine Reise für guten Preis

LOTNISKO GOLENIÓW AIR PORT SZCZECIN w GLEWICACH

INNE LOTNISKA PL

PRZEJAZDY DO SZWECJI

LOTNISKA DE

INNE LOTNISKA

PORTY

POLECAMY

CZARTER PL

CZARTER UE

INNE TRANSFERY

.

FOTKI STARY SZCZECIN
Jeżdzimy od 12.07.2004 DAWNIEJ SRSlines > AlfaGroup >
S V E N S K
N O R S K
E N G L I S H
D E U T S C H
popracujemy.pl
2014 TAXI SYLWESTER SZCZECIN
TRUSKAWKI W SZWECJI SEZON 2016
taxi per l'aeroporto
TRUSKAWKI W SZWECJI

 


Praca przy truskawkach w Szwecji.

Extra praca w Szwecji? Oferujemy pomoc w jej znalezieniu – przede wszystkim praca w rolnictwie przy zbiorach. Jeżeli jesteś zainteresowany pracą np. typu zbieranie truskawek lub zbiory warzyw i owoców – to pomożemy. Na wstępie zaznaczamy, że nie jesteśmy pośrednictwem pracy. Nie zarabiamy, pomagając znaleźć zatrudnienie w Szwecji, ani na przyszłych pracownikach ani nie pobieramy opłat od pracodawcy. My tylko przekazujemy wasze CV, po przetłumaczeniu na język szwedzki, firmom zainteresowanym pracownikami z Polski. Chcemy pomóc tym, którzy nie posiadają własnego środka lokomocji. Ale oczywiście chcemy tez zarobić. Jak? Organizujemy przejazd do i ze Szwecji i tylko za to pobieramy opłatę.

Praca sezonowa w Szwecji zaczyna się czerwcu i kończy z początkiem wrześni,. Czasem w niektórych branżach można znaleźć zajęcie już w maju lub pracować do końca października. Jednak nabór do pracy zaczyna się w styczniu i już wtedy poszukuje się chętnych na zbierania truskawek lub do innych prac w rolnictwie. Kto myśli o podreperowaniu budżetu za pomocą pracy sezonowej w Szwecji, powinien jak najszybciej wysłać CV. To ostatni dzwonek, bo zazwyczaj rekrutacja kończy się już w marcu, najpóźniej w kwietniu.

Ofert pracy sezonowej w rolnictwie jest sporo i najczęściej nie są stawiane żadne specjalne wymagania – poza oczywiście praktyką. Oczekuje się także elementarnej znajomości języka angielskiego lub szwedzkiego. Najwięcej osób potrzeba do zbierania truskawek na akord - płaci się za skrzynkę zebranych owoców. Zaznaczamy wyraźnie, że szwedzkie firmy są zainteresowane przede wszystkim kobietami z praktyką w pracy przy zbieraniu truskawek, ewentualnie przy podobnych zajęciach w rolnictwie. W roku ubiegłym dwie osoby wprowadziły pracodawcę w błąd informując, że zbieranie truskawek w Szwecji mieli w swojej praktyce zawodowej, i już po kilku dniach wracały do Polski na własny koszt.

Praca przy truskawkach jest na umowę – odpowiednik umowy zlecenia. Pracodawca gwarantuje również zakwaterowanie, ale odpłatnie. Zazwyczaj 30-40 SEK dziennie. Warunki zakwaterowania i zaplecza socjalnego są bardzo rożne w zalezności od plantacji.
Praca w miesiącach czerwiec i lipiec. Ale może zacząć sie juz pod koniec maja a zakończyć w sierpniu.
Generalnie bedzie to praca przy truskawkach, ale czasem otrzymujemy oferty i przy innej pracy w rolnictwie.

 

Koszt przejazdu 1 os w jedna stronę to 600 - 750 zł w zaleznosci na którą plantację. W pierwszej kolejności miejsca pracy mają zagwarantowane osoby które na konto naszej firmy dokonają częściowej przedpłaty na transport do Szwecji - 150 zł. Kolejność zgłoszeń bedzie równoległa do nadsyłanych CV i dokonywanych wpłat. Ponadto w dniu wyjazdu dopłacą resztę kosztów przejazdu. Oczywiście osoby, które wpłaca przedpłatę na wyjazd a nie pojadą z naszej winy otrzymnaja zwrot pieniędzy. Osoby które dokonają przedpłaty i po zawiadomieniu kilka dni wczesniej NIE STAWIĄ SIE W DNIU WYJAZDU nie bedą mogły rościć pretensji o zwrot przedpłaty.


BERLIN I OKOLICESZCZECINNIGHT TAXIPOLNISCHE OSTSEEKÜSTE eine kleine Reise für guten PreisLOTNISKO GOLENIÓW AIR PORT SZCZECIN w GLEWICACHINNE LOTNISKA PLPRZEJAZDY DO SZWECJILOTNISKA DEINNE LOTNISKAPORTYPOLECAMYCZARTER PLCZARTER UEINNE TRANSFERY.FOTKI STARY SZCZECIN
NAJTAŃSZE TAKSÓWKI NA LOTNISKO, DO PORTÓW, ZA MIASTO, NAD MORZE I DOKĄD TYLKO ZECHCESZ