BERLIN I OKOLICE

SZCZECIN

NIGHT TAXI

POLNISCHE OSTSEEKÜSTE eine kleine Reise für guten Preis

LOTNISKO GOLENIÓW AIR PORT SZCZECIN w GLEWICACH

INNE LOTNISKA PL

PRZEJAZDY DO SZWECJI

LOTNISKA DE

INNE LOTNISKA

PORTY

POLECAMY

CZARTER PL

CZARTER UE

INNE TRANSFERY

.

FOTKI STARY SZCZECIN
Jeżdzimy od 12.07.2004 DAWNIEJ SRSlines > AlfaGroup >
S V E N S K
N O R S K
E N G L I S H
D E U T S C H
2014 TAXI SYLWESTER SZCZECIN
TRUSKAWKI W SZWECJI SEZON 2016
TRUSKAWKI W SZWECJI
taxi per l'aeroporto
popracujemy.pl

Pracownicy budowlani potrzebni do pracy w Szwecji.

Stawka +/- 10 euro za godz w zależności od umiejętności i fachowości. Zakwaterowanie zapewnione. Potrzebni murarze, dekarze, stolarze. Także grupa malarzy do malowania elewacji. Tylko samodzielni doświadczeni pracownicy - abstynenci maja pierwszeństwo.... Język szwedzki/angielski będzie dużym plusem ale nie jest niezbędny - pracują tam już rodacy. CV proszę na info@popracujemy.pl

Polecamy nowy sposób na aktywne szukanie pracy lub sprawdzenie własnego pomysłu na prowadzenie firmy – jeszcze bez rejestrowania działalności gospodarczej. VipTaxi.pl jedynie poleca i nie jest stroną w temacie :)

Szczegóły, kontakt  

info@popracujemy.pl

www.facebook.com/popracujemy 

www.popracujemy.pl
Popracujemy.pl to nowy, bardziej społecznościowy sposób na bezrobocie. Pomysł skierowany jest zarówno do przymierzających się do otwarcia własnej działalności gospodarczej jak i do osób bezrobotnych poszukujących aktywnie pracy. Skorzystają na nim również już działające firmy.

Duża grupa osób zastanawia się nad rozpoczęciem własnej działalności. Obawiają się jednak ryzyka finansowego oraz, nie ukrywajmy, wysokich składek na rzecz ZUS. Dzięki współpracy z popracujemy.pl gwarantujemy zero ryzyka, składki na ZUS tylko proporcjonalnie do zarobionych pieniędzy i możliwość wystawienia faktury VAT za swoje towary bądź usługi.

Bezrobotni dzięki współpracy z popracujemy.pl będą mogli aktywnie zaistnieć na rynku pracy i zdobywać doświadczenie zawodowe. Będą mogły uzyskać kolejne wpisy do swojego CV wykazujące zarówno swoją aktywność na rynku pracy jak i zapewnić o nabytym doświadczeniu zawodowym. Szczególnie osoby młode i uczące się mogą zyskać na współpracy. Osoby te będą mogły zaproponować wyszukanej firmie swoją pracę w bardzo wygodnej formie przedstawiając pracodawcy tylko fakturę VAT i odciążając go w ten sposób od całej papierkowej roboty z US i ZUS – te prace wykonamy my.

Firmy dzięki popracujemy.pl otrzymają bezpośredni dostęp do osób naprawdę zainteresowanych znalezieniem pracy z pominięciem kosztownych usług agencji pracy. I to w najkorzystniejszej formie – otrzymując jedynie fakturę VAT bez konieczności księgowania dokumentów do US czy ZUS. Uzyskają również dostęp do najprawdopodobniej najtańszych towarów, szczególnie tych wymagających dużego nakładu pracy a oferowanych przez wytwórców, którzy dopiero pragną wejść na rynek.

Nie ważne gdzie mieszkasz, gdzie chcesz popracować czy gdzie masz swoja firmę. Współpracę z popracujemy.pl możesz podjąć zarówno mieszkając w dużej aglomeracji jak i w małej wiosce. Swoje usługi, towary bądź pracę możesz zaoferować wszędzie w Polsce, a nawet i poza granicami naszego kraju.

Jesteś bezrobotny, masz pomysł na firmę – ale boisz się otworzyć własną działalność?

Z nami sprawdź czy pomysł zaskoczy... Wystawiaj faktury bez zakładania firmy.

Możesz wykonać solidnie usługi – ale nie możesz wystawić faktury?

Dzięki nam dostarczysz firmom fakturę za usługę - bez zakładania firmy.

Jesteś uczniem, studentem i chcesz dorobić i masz na to pomysł – a nie chcesz na czarno?

Z nami legalnie dorobisz i wystawisz fakturę.

Jesteś emerytem i masz pomysł jak dorobić – ale niestety jest potrzebna faktura?

Z nami żaden problem – wykonasz usługę i wystawisz fakturę.

Możesz wykonać ciekawe rzeczy i je sprzedać – ale potrzebna faktura?

Tu tez możemy pomóc – znajdź odbiorcę na swój wyrób i wystawimy fakturę.

Sezonowy pomysł – nie chcesz w związku z tym otwierać działalności a musisz wystawić fakturę?

Dzięki nam będzie to możliwe – pracuj kiedy chcesz...

Dzięki nam będziesz mógł zaistnieć aktywnie na rynku pracy. Przejdziesz z pasywnej do aktywnej formy na rynku pracy zarówno jako przyszły pracownik jak i przyszły przedsiębiorca. Jako pracownik będziesz mógł się wykazać w swoim CV aktywnością na rynku pracy. Jako przedsiębiorca nabierzesz doświadczenie w prowadzeniu własnej firmy i nawiążesz pierwsze kontakty biznesowe. Bezcenne...

Brzmi niewiarygodnie? Wbrew pozorom to bardzo proste. Ty masz pomysł i klienta, my podpisujemy z Tobą umowę zlecenie lub umowę o dzieło. Wykonujesz swoje, przesyłasz do nas ewentualne rachunki w koszta a my w twoim imieniu wystawiamy fakturę. I najważniejsze – to ty ustalasz, oczywiście razem z kupującym, kwotę rachunku.

My zajmujemy się całą pracą biurową, Księgujemy, rozliczamy się z Urzędem Skarbowym i jak trzeba z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Jeżeli nie potrafisz sam wyliczyć wszystkich obciążeń wynikających przy wystawianiu rachunku – my podpowiemy. Ty mówisz ile chcesz mieć na czysto i podajesz jakie koszta możesz udokumentować - my sugerujemy wartość końcową faktury za usługę.

Ile to będzie ciebie kosztować? Na początek jednorazowa opłata rejestracyjna niezbędna na pokrycie kosztów weryfikacji twoich danych. Wpłacasz 9 zł ze swojego konta. Na ten rachunek potem będziemy przelewać pieniądze dla ciebie za umowę zlecenie bądź umowę o dzieło. Ważne – musi to być TWOJE konto a nie nikogo z rodziny czy znajomego. Ale musimy jeszcze potwierdzić nr PESEL.

PRZY PIERWSZEJ  UMOWIE ODLICZYMY OPŁATĘ REJESTRACYJNĄ OD NASZEJ PROWIZJI POWIEKSZAJĄC KWOTĘ BRUTTO TWOJEJ WYPŁATY

 Ponadto na naszej stronie zamierzamy umożliwić kontakt między tobą a potencjalnymi odbiorcami usługi bądź towaru. Jeżeli będziesz chciał to zamieścimy twoją ofertę co i gdzie możesz wykonać. Dzięki wpisowi potencjalnym odbiorcom twojej pracy będzie łatwiej cię znaleźć.

Wpłata rejestracyjna jest przewidziana na pokrycie wszystkich naszych prac związanych z potwierdzeniem danych personalnych oraz utrzymaniem waszej oferty u nas na stronie.

Kolejne koszta wystąpią dopiero po zarobieniu pierwszych pieniędzy. Jak odbiorca twojej usługi/towaru zapłaci – pobieramy prowizję w wysokości 10%. Z tym, że istnieje kwota minimalna za każdy wystawiony przez nas rachunek – 25 zł minimum doliczamy dla nas do każdej faktury.

Nie ponosisz żadnych kosztów zanim nie otrzymasz pierwszych pieniędzy.

Aż 10% za prowadzenie całej księgowości? Tylko 10%.... Nie ma żadnych stałych miesięcznych ani innych ukrytych opłat. Nic nie zarobiłeś w jednym miesiącu? To i nic nie płacisz.

Czym jest umowa zlecenie?

  •  Praca na etacie to świadczeniu pracy. Zlecenie to wykonanie usługi.

Zleceniobiorca zobowiązuje się do świadczenia określonych czynności na rzecz zleceniodawcy Tutaj jednak nie chodzi o rezultat co ma miejsce w przypadku umowy o dzieło.

  •  W przypadku umowy zlecenia między pracownikiem a szefem nie zachodzi stosunek podporządkowania. To zleceniobiorca decyduje o sposobie wykonania zlecenia, miejscu pracy oraz czasie, który zamierza na swoje obowiązki poświęcić.

Zleceniodawca może jednak - w granicach określonych w umowie - udzielić wiążących wskazówek, do których wykonawca powinien się stosować.

W przypadku zlecenia dopuszczalne jest powierzenie wykonania niektórych lub wszystkich czynności osobie trzeciej. W przypadku umowy o pracę jest to niedopuszczalne.

  •  Obowiązek zapłaty wynagrodzenia za umowę zlecenie ma osoba dająca zlecenie. Przeważnie wypłacane jest ono po wykonaniu zlecenia. W umowie można jednak ustalić inaczej.

Uwaga! Wysokość wynagrodzenia również powinna zostać określona w umowie.

  •  Rozwiązanie umowy zlecenia nie jest ograniczone większymi trudnościami. Każda ze stron (zleceniodawca i zleceniobiorca) może z umowy zrezygnować w dowolnym czasie i to ze skutkiem natychmiastowym.

Wypowiedzenie nie wymaga nawet uzasadnienia. Nie ma również okresów ochronnych.

Uwaga! Większa swoboda w możliwości wypowiadania umów zlecenia nie oznacza jednak pełnej dowolności. Zleceniobiorca zobowiązany jest np. do pokrycia strat spowodowanych niewykonaniem swoich obowiązków.

  • Choć w przypadku umowy zlecenia nie stosuje się ochronnych przepisów prawa pracy dotyczących m.in. urlopów wypoczynkowych, czasu pracy, minimalnego wynagrodzenia za pracę czy ochrony przed wypowiedzeniem - takie kwestie mogą zostać do umowy wprowadzone.

Czym jest umowa o dzieło?

Przedmiotem umowy o dzieło jest wykonanie przez wykonawcę określonego dzieła odpowiadającego potrzebom osoby zlecającej wykonanie dzieła. Dzieło ma mieć charakter materialny bądź niematerialny - lecz tylko jeśli da się je utrwalić w postaci materialnej to jest zdjęć, rysunków, protokołów określających treść dzieła.

 

 


BERLIN I OKOLICESZCZECINNIGHT TAXIPOLNISCHE OSTSEEKÜSTE eine kleine Reise für guten PreisLOTNISKO GOLENIÓW AIR PORT SZCZECIN w GLEWICACHINNE LOTNISKA PLPRZEJAZDY DO SZWECJILOTNISKA DEINNE LOTNISKAPORTYPOLECAMYCZARTER PLCZARTER UEINNE TRANSFERY.FOTKI STARY SZCZECIN
NAJTAŃSZE TAKSÓWKI NA LOTNISKO, DO PORTÓW, ZA MIASTO, NAD MORZE I DOKĄD TYLKO ZECHCESZ