BERLIN I OKOLICE

SZCZECIN

NIGHT TAXI

POLNISCHE OSTSEEKÜSTE eine kleine Reise für guten Preis

LOTNISKO GOLENIÓW AIR PORT SZCZECIN w GLEWICACH

INNE LOTNISKA PL

PRZEJAZDY DO SZWECJI

LOTNISKA DE

INNE LOTNISKA

PORTY

POLECAMY

CZARTER PL

CZARTER UE

INNE TRANSFERY

.

FOTKI STARY SZCZECIN
Jeżdzimy od 12.07.2004 DAWNIEJ SRSlines > AlfaGroup >
NAD MORZEM
FIRMY
Plötzlich am Meer Festival
Sprawdź obiekt nad morzem - przed zapłaceniem...
NA PLAŻE, NAD WODĘ, NA GRILLA


Polecamy się na grilla i inne wyjazdy za miasto Szczecin.

Jeżeli planują Państwo wyjazd w plener, wypad za miasto czy imprezę w ciekawym miejscu poza Szczecinem to zapraszamy na przejazd naszymi taksówkami. Za przejazd gwarantujemy stałą cenę umówioną z góry. Może nie tak tanio jak komunikacją zbiorową, ale taxi to w końcu nie pociąg czy autobus.

W Szczecinie nie mamy nadmiaru kąpielisk. Zatłoczone Głębokie i Dziewoklicz, plaża w Dąbiu oraz wyremontowana Arkonka to wszystko. A blisko Szczecina jest wiele miejsc gdzie można wypocząć nad wodą, A w okolicy jest w czym wybierać.


Jezioro Miedwie Morzyczyn

Najbliższe to kąpielisko nad jeziorem Miedwie zaledwie 30 km od centrum Szczecina

http://kobylanka.pl/opis-kapieliska-nad-miedwiem

http://polskaniezwykla.pl/web/place/14296,morzyczyn-promenada-nad-miedwiem.html

http://pl.wikipedia.org/wiki/Miedwie

Wg ostatnich wiadomości wstęp na kąpielisko jest wolny i mamy nadzieję, ze nie uległo to zmianie. Jednakże jest kłopot z parkowaniem i jedyna forma gwarantowanego pozostawienia auta jest parking płatny niestrzeżony.

Koszt przejazdu taksówki (max 4 os) w jedna stronę to 75 zł. W przypadku opłacenia z góry przejazdu w obie strony możemy podstawić w tej cenie big taxi dla max 6ciu osób lub udzielamy rabatu 10 %. Z dzielnic prawobrzeża; Dąbie, Kijewo, Słoneczne, Majowe, Bukowe i Zdroje możliwy przejazd w promocyjnej cenie 50 zł.


Zalew Szczeciński Trzebież

Widok prawie jak nad morzem, ale to jednak ciepłe słodkie wody Zalewu Szczecińskiego. Zadbane kąpielisko miejskie – gmina Police. 35 km od centrum Szczecina.

http://www.police.pl/pcms.aspx?cid=232

Koszt przejazdu taksówki w jedna stronę z lewobrzeża Szczecina 80 zł, z prawobrzeża 100 zł. W przypadku opłacenia z góry przejazdu w obie strony możemy podstawić w tej cenie big taxi dla max 6ciu osób lub udzielamy rabatu 10%.


Jezioro Dąbie Lubczyna

Plaża w Lubczynie podlega miastu Goleniów. Kąpielisku jest strzeżone i bezpieczne. Ok. 28 km od centrum Szczecina.

http://www.goleniow.pl/pl/samorzad/urzad-gminy-i-miasta/aktualnosci/item/2718-k%C4%85pielisko-w-lubczynie-od-soboty

Koszt przejazdu taksówki (max 4 os) w jedna stronę to 70 zł. W przypadku opłacenia z góry przejazdu w obie strony możemy podstawić w tej cenie big taxi dla max 6ciu osób lub udzielamy rabatu 10 %. Z dzielnic prawobrzeża; Dąbie, Kijewo, Słoneczne, Majowe, Bukowe i Zdroje możliwy przejazd w promocyjnej cenie 50 zł.


Czarna Łąka – Jezioro Dąbie

Mała niestrzeżona plaża przy domkach nad jeziorem Dąbie. Ze Szczecina ponad 20 km

Koszt przejazdu taksówki (max 4 os) w jedna stronę to 60 zł. W przypadku opłacenia z góry przejazdu w obie strony możemy podstawić w tej cenie big taxi dla max 6ciu osób lub udzielamy rabatu 10 %. Z dzielnic prawobrzeża; Dąbie, Kijewo, Słoneczne, Majowe, Bukowe i Zdroje możliwy przejazd w promocyjnej cenie 40 zł.


Stepnica – zalew Szczeciński.

Piękna piaszczysta plaża nad Zalewem Szczecińskim. Kąpielisko strzeżone od 15 czerwca do 31 sierpnia,

http://www.stepnica.pl/strona/menu/26_plaza_i_kapielisko

Od Szczecina 55 km. Koszt przejazdu taksówki (max 4 os) w jedna stronę to 135 zł. W przypadku opłacenia z góry przejazdu w obie strony możemy podstawić w tej cenie big taxi dla max 6ciu osób lub udzielamy rabatu 10 %. Z dzielnic prawobrzeża; Dąbie, Kijewo, Słoneczne, Majowe, Bukowe i Zdroje możliwy przejazd w promocyjnej cenie 110 zł.


Plaża miejska w Ińsku

Ińsko to przepiękna miejscowość letniskowa w makroregionie Pojezierza Drawskiego, położona w centrum Pojezierza Ińskiego nad Jeziorem Ińsko. Nie bez powodu nazwano ten obszar Szwajcarią Ińską. Niepowtarzalne  ukształtowanie terenu, malownicze krajobrazy i wyjątkowe bogactwo flory i fauny

http://www.insko.pl/aktualnosci/pokaz/515.dhtml

http://czystejeziora.pl/pojezierze-drawskie/102-jezioro-insko

Niespełna 80 km od Szczecina. Koszt przejazdu taksówki (max 4 os) w jedna stronę to 190 zł. W przypadku opłacenia z góry przejazdu w obie strony możemy podstawić w tej cenie big taxi dla max 6ciu osób lub udzielamy rabatu 10 %. Z dzielnic prawobrzeża; Dąbie, Kijewo, Słoneczne, Majowe, Bukowe i Zdroje możliwy przejazd w promocyjnej cenie 170 zł.


Woświn

Jezioro zajmuje powierzchnię około 810 ha. Od strony Oświna urządzona jest mała plaża na której można z powodzeniem wypocząć.

http://chociwel.pl/strony/menu/11.dhtml

Od Szczecina 70 km. Niespełna 80 km od Szczecina. Koszt przejazdu taksówki (max 4 os) w jedna stronę to 170 zł. W przypadku opłacenia z góry przejazdu w obie strony możemy podstawić w tej cenie big taxi dla max 6ciu osób lub udzielamy rabatu 10 %. Z dzielnic prawobrzeża; Dąbie, Kijewo, Słoneczne, Majowe, Bukowe i Zdroje możliwy przejazd w promocyjnej cenie 150 zł.


Moryń jezioro Morzycko.

Plaża miejska w Moryniu nad jeziorem Morzycko jest strzeżona. Ok 80 km od Szczecina,

http://www.gryfino.powiat.pl/old/index.php?show=tur_atne_pliu

http://www.moryn.pl/aktualnosci/dzial/143.dhtml

Koszt przejazdu taksówki (max 4 os) w jedna stronę to 200 zł. W przypadku opłacenia z góry przejazdu w obie strony możemy podstawić w tej cenie big taxi dla max 6ciu osób lub udzielamy rabatu 10 %. Z dzielnic prawobrzeża; Dąbie, Kijewo, Słoneczne, Majowe, Bukowe i Zdroje, Podjuchy i Klucz możliwy przejazd w promocyjnej cenie 170 zł.


Po niemieckiej stronie

Löcknitz Löcknitzer See w Niemczech

Piaszczysta plaża z ogromnym pomostem i drabiną do skoków. Na terenie kąpieliska restauracja.

Wstęp: jedno euro od osoby (dzieci poniżej 16 lat płacą połowę).

http://www.pogranicze.de/media-o-pograniczu/polskie/57-loecknitz-loecknitzer-see

http://przeclaw24.pl/wiadomosci/w-wolnym-czasie/112-czyste-jezioro-i-plaza-w-sezonie-bez-tloku-mozliwe.html

Kąpielisko jest około 30 km od Szczecina. Koszt przejazdu taksówki (max 4 os) w jedna stronę to 80 zł. W przypadku opłacenia z góry przejazdu w obie strony możemy podstawić w tej cenie big taxi dla max 6ciu osób lub udzielamy rabatu 10 %.


Plowen Grosser Kutzowsee

Mała plaża trawiasta, pomost 20 metrowy. Czysta woda

http://szczecin.gazeta.pl/szczecin/56,34939,12229821,Piekne__ciche__tuz_za_granica____Subiektywny_przewodnik.html

Ponad 20 km od Szczecina. Koszt przejazdu taksówki (max 4 os) w jedna stronę to 60 zł. W przypadku opłacenia z góry przejazdu w obie strony możemy podstawić w tej cenie big taxi dla max 6ciu osób lub udzielamy rabatu 10 %.


Blankensee

Śródleśne znane szczecinianom. Do czystej wody wchodzimy z piaszczystej plaży.

http://szczecin.gazeta.pl/szczecin/56,34939,12229821,
Blankensee,,2.html

Od Szczecina ok 25 km Koszt przejazdu taksówki (max 4 os) w jedna stronę to 60 zł. W przypadku opłacenia z góry przejazdu w obie strony możemy podstawić w tej cenie big taxi dla max 6ciu osób lub udzielamy rabatu 10 %.


Brussow

Przyjazne kąpielisko obok restauracji z trawiastą plażą, sanitariatami. Ratownik. Do wody można wskoczyć z wielkiego, przytwierdzonego do dna pontonu. Wejście kosztuje 1 euro.

http://szczecin.gazeta.pl/szczecin/56,34939,12229821,Brussow_,,7.html

Około 40 km od Szczecina. Koszt przejazdu taksówki (max 4 os) w jedna stronę to 95 zł. W przypadku opłacenia z góry przejazdu w obie strony możemy podstawić w tej cenie big taxi dla max 6ciu osób lub udzielamy rabatu 10 %.

 

Penkun.

Trawiasta plaża z kąpieliskiem wydzielonym bojami ale bez ratownika.

http://szczecin.gazeta.pl/szczecin/56,34939,12229821,Penkun,,8.html

30 km od Szczecina. Koszt przejazdu taksówki (max 4 os) w jedna stronę to 75 zł. W przypadku opłacenia z góry przejazdu w obie strony możemy podstawić w tej cenie big taxi dla max 6ciu osób lub udzielamy rabatu 10 %

 

Aguapark

Gryfino – Centrum wodne Lagu

http://cwlaguna.pl/pl

30 km od Szczecina. Koszt przejazdu taksówki (max 4 os) w jedna stronę to 70 zł. W przypadku opłacenia z góry przejazdu w obie strony możemy podstawić w tej cenie big taxi dla max 6ciu osób lub udzielamy rabatu 10 %. Z dzielnic prawobrzeża; Dąbie, Kijewo, Słoneczne, Majowe, Bukowe i Zdroje możliwy przejazd w promocyjnej cenie 50 zł.


Schwedt/Oder - Freizeit- und Erlebnisbad AquariUM

http://www.aquarium-schwedt.de/

55 km od Szczecina. Koszt przejazdu taksówki (max 4 os) w jedna stronę to 130 zł. W przypadku opłacenia z góry przejazdu w obie strony możemy podstawić w tej cenie big taxi dla max 6ciu osób lub udzielamy rabatu 10 %.

 

 

 


BERLIN I OKOLICESZCZECINNIGHT TAXIPOLNISCHE OSTSEEKÜSTE eine kleine Reise für guten PreisLOTNISKO GOLENIÓW AIR PORT SZCZECIN w GLEWICACHINNE LOTNISKA PLPRZEJAZDY DO SZWECJILOTNISKA DEINNE LOTNISKAPORTYPOLECAMYCZARTER PLCZARTER UEINNE TRANSFERY.FOTKI STARY SZCZECIN
NAJTAŃSZE TAKSÓWKI NA LOTNISKO, DO PORTÓW, ZA MIASTO, NAD MORZE I DOKĄD TYLKO ZECHCESZ