BERLIN I OKOLICE

SZCZECIN

NIGHT TAXI

POLNISCHE OSTSEEKÜSTE eine kleine Reise für guten Preis

LOTNISKO GOLENIÓW AIR PORT SZCZECIN w GLEWICACH

INNE LOTNISKA PL

PRZEJAZDY DO SZWECJI

LOTNISKA DE

INNE LOTNISKA

PORTY

POLECAMY

CZARTER PL

CZARTER UE

INNE TRANSFERY

.

FOTKI STARY SZCZECIN
Jeżdzimy od 12.07.2004 DAWNIEJ SRSlines > AlfaGroup >
G O L F
NAD MORZE
polnische Ostseekueste
O mnie
MIASTO SZCZECIN
AUTO DO ŚLUBU

 
    

A  U  T  O      Z  M  I  E  N  I  Ł O      K  O  L  O  R ! ! !
Volvo limo otrzymało nowy srebrny lakier.
Zapraszamy!!!

 

Nasza klasyczna volvo limuzyna to auto sześciometrowe, sześciodrzwiowe i zabierająca sześcioro pasażerów. Można również złożyć środkowy rząd siedzeń (lub opcjonalnie jedno z nich) i wtedy Panna Młoda ma w ślubnym aucie do dyspozycji dodatkowy metr przestrzenie na np... ślubną kreację. W tym samochodzie do ślubu zmieści się każda suknia ślubna, każda ślubna kreacja!!! W cenie drobna dekoracja lub udekorowanie auta według Państwa inwencji.


RABAT LAST VEEK 20% czyli auto do ślubu za 199 zł
Nie zdecydowali sie Państwo jeszcze na samochód? Zapraszamy i oferujemy rabat na zamówienia do realizacji z datą nie dalszą niż 7 dni.

Mają Państwo ślub w planach? Ceremonia z  kabrioletem, karetą, samochodem, lub dorożką? Szanowni Państwo - klasyczna volvo limuzyna czeka na zamówienia Państwa Młodych! Zapraszam do wynajęcia srebrnego auta na uroczystość ślubną. Czym do ślubu jak nie klasyczną przedłużoną limuzyną? Autko, jak przestronna kareta, może przewieźć siedem osób nie licząc kierowcy. Jeden samochód może zapewnić transport do kościoła na ceremonie ślubną i na wesele dla Pary Młodej, świadków i rodziców. Można złożyć środkowe siedzenia i zapewnić przestrzeń w której zmieści się każda suknia ślubna - Panna Młoda nie powinna pognieść kreacji ślubnej. Klimatyzacja zapewni chwilę oddechu w chłodzie nawet w największe upały. W różnych kombinacjach przestrzennych autka zapewniony przejazd dla czterech, pięciu lub siedmiu osób.

Zabytkowe autko weselne, oczywiście z klimatyzacją, może zapewnia wygodny przejazd dla Panny Młodej i Pana Młodego, zmieszczą się i świadkowe w najbardziej przestrzennej opcji siedzeń, w drodze do kościoła i domu weselnego. Dekoracja jest kwestią wyboru i Para Młoda decyduje czy chce dekoracji skromnej czy rozbudowanej. Wybiera żywe kwiaty lub bardziej ptaktyczne sztuczne kwiaty

Po ceremonii ślubnej w trakcie i po weselu samochód (+kierowca) jako taksówka śłubna do wynajęcia na cały dzień do rozwożenia gości. Mamy równiez do wynajęcia taxi dla gości weselnych do przewiezienia na trasie kościół – dom weselny. Możemy też od razu ustalić terminy na sesję zdjęciową i podjedzie limuzyna wraz z dekoracją.

Dorożka? Kabriolet? Można, ale dla wielu Par Młodych przestronne volvo zapewnia wszystko co potrzeba. Przejazd klasyczną volvo limuzyną może kosztować niewiele więcej od przejazdu taksówką.... Serdecznie zapraszamy.

Zapewniamy, juz od 350 zł (ryczałt km na terenie miasta) autobus do przewozu gosci weselnych. Podstawiamy taksówki, cena do uzgodnienia w zalezności od ilości pojazdów, czasu i trasy przejazdu


ZAPRASZAMY tel 607130837 email info@viptaxi.pl

UPROSZCZONY CENNIK 
Wynajem na 2,5 godziny (w tym 30 km) w cenie 250 zł obejmuje:
- wynajem samochodu + szofer
- przyjazd po Pana Młodego
- przyjazd po Pannę Młodą
- przyjazd do kościoła
- przyjazd na uroczystość weselną
- pomoc w zapakowaniu i przewiezieniu – kwiaty i prezenty

- podstawienie wcześniej auta do przystrojenia przez zamawiającego
- przybranie w minimalnym zakresie auta - w kokardki na klamkach i kilka kwiatków
- przystrojenie samochodu (opcja płatna - dodatkowo cena do ustalenia)
- sesja zdjęciowa (opcja płatna - dodatkowo cena do ustalenia)

- pełne przystrojenie ślubne (opcja płatna - dodatkowo cena do ustalenia)
- usługa rozwożenia gości weselnych (opcja płatna - dodatkowo cena do ustalenia)

każda następne rozpoczęte pół godziny + 25 zł

następny przejechany km 1,00 zł Na terenie Szczecina dojazd gratis. W przypadku wynajęcia limuzyny na wesele w innych miejscowościach  doliczamy 1,50 zł za km.

Dojazd do niżej podanych miejscowości w cenie

Stargard Szczeciński, Gryfino, Pyrzyce, Goleniów - 80 zł

Gryfice, Świnoujście - 150 zł

nasze auto obsługuje imprezę słubną w Danii

Limuzyna do ślubu, auta do obsługi gości weselnych czyli kompleksowa usługa transportowa imprezy ślubnej w VipTaxi. Zapraszamy

tel. 0048607130837                   email info@viptaxi.pl

BĄBELEK  Żłobek i przedszkole, prawobrzeże Szczecin. Zapisy cały rok. Przyjmuje dzieci od 6 tego miesiącaFOLLOW   ME . . .   if   you   can!

NASZE TRANSFERY OGÓLNA INFORMACJA: LOTNISKA BERLINA TEGEL, SCHONEFELD (BBI),LOTNISKA HAMBURG, LUBECKA,LIPSK, DREZNO, GOLENIÓW, POZNAŃ ŁAWICA. PORTY BAŁTYCKIE ROSTOCK, SASSNITZ, ŚWINOUJŚCIE ITP, ITD...

Naszą specjalnością jest transport Szczecin Berlin, głównie port lotniczy Berlin. Nasze tanie taksówki, czasem minivany, codziennie wykonują transfery na berlińskie lotniska. Przejazdy na tegel txl czy też przejazdy na schonefeld sxf (fon szonefeld) albo do centrum Berlina naszymi taxi to podstawowe nasze przewozy. Wykonujemy również indywidualne transfery na odloty z Berlina. Na przyloty z Berlina, i odloty z Berlina można u nas zamówić indywidualne transfery nie tylko do Szczecina, ale i do Kołobrzegu, Koszalina, Świnoujścia Stargardu Szczecińskiego wg stałych cen za transfer z lotniska lub transfer na lotnisko. Atrakcyjna oferta na te berlin przejazdy jest na naszej stronie. Jeżeli mają Państwo przylot z Berlina, to nasza taxi lub minivan może zapewnić transport w humanitarnej cenie do takich miejscowości jak: Kołobrzeg (Kolberg) Koszalin, Stargard Szczeciński jak i innych w naszym regionie. Nie tylko zresztą przewozy ze Szczecina do Berlina czy też busy Szczecin Berlin są w naszej ofercie. Mogą Państwo zamówić nie tylko Berlin transfer, nie tylko na lotniska w Berlinie, ale także na lotnisko Hamburg lub lotnisko Lubecka. Oczywiście zapewniamy nie tylko Szczecin Berlin transfery, ale także przewozy na lotnisko w Polsce. Port lotniczy Goleniów lub port lotniczy w Poznaniu, Ławica - naszymi miniwanami mogą Państwo dotrzeć i na to lotnisko. Nie tylko transfery do Berlina, nie tylko przewozy Berlin Tegel czy przewozy Berlin Schonefeld, także transfery marynarzy do portów nad BałtykiemSassnitz (Sasnitz), Rostock (Rostok) czy port w Hamburgu i port Lubece – to także nasze przejazdy do Niemiec. Także port Świnoujście i transfery na promy ze Szwecji (Malmo i Ystad), promy z Danii (Kopenhaga). Mogą Państwo również zamówić u nas przejazd taxi w dowolny punkt, nie ważne, czy na odlot czy przylot, na prom czy do portu lub na  hauptbanhof,  – nasze auta zawsze państwa zawiozą a ceny będą jak zawsze atrakcyjne. I nie będą Państwo musieli czekać na autobus... :-)
Auto do ślubu i na inne imprezy z Vip Taxi. Limuzyna volvo czeka na zamówienia Pary Młodej. Wynajem auta do ślubu oraz dla taksówek dla gości weselnych. Nasze taxi obsłużą całe wesele. Kameralne w restauracji czy klubie, duże organizowane przez dom weselny? Jesteśmy do dyspozycji nowożeńców!   ZAPRASZAMY
Need low cost Berlin airport Szczecin transfers direct to your hotel. Whether you need private Szczecin to Berlin Tegel txl, Schonefeld SXF, BBI BER airport transfers or a shared Berlin airport shuttle, VipTaxi’s service is quick, easy, reliable and at a great price.


LIMUZYNA VOLVO NA ŚLUBY I WSZELKIE INNE OKAZJE - ZAPRASZAMY 

VOLVO   LIMUZYNA   DO  WYNAJĘCIA   W   SZCZECINIE   I   OKOLICACH  -  ZAPRASZAMY

 

BERLIN I OKOLICESZCZECINNIGHT TAXIPOLNISCHE OSTSEEKÜSTE eine kleine Reise für guten PreisLOTNISKO GOLENIÓW AIR PORT SZCZECIN w GLEWICACHINNE LOTNISKA PLPRZEJAZDY DO SZWECJILOTNISKA DEINNE LOTNISKAPORTYPOLECAMYCZARTER PLCZARTER UEINNE TRANSFERY.FOTKI STARY SZCZECIN
NAJTAŃSZE TAKSÓWKI NA LOTNISKO, DO PORTÓW, ZA MIASTO, NAD MORZE I DOKĄD TYLKO ZECHCESZ