BERLIN I OKOLICE

SZCZECIN

NIGHT TAXI

POLNISCHE OSTSEEKÜSTE eine kleine Reise für guten Preis

LOTNISKO GOLENIÓW AIR PORT SZCZECIN w GLEWICACH

INNE LOTNISKA PL

PRZEJAZDY DO SZWECJI

LOTNISKA DE

INNE LOTNISKA

PORTY

POLECAMY

CZARTER PL

CZARTER UE

INNE TRANSFERY

.

FOTKI STARY SZCZECIN
Jeżdzimy od 12.07.2004 DAWNIEJ SRSlines > AlfaGroup >
NAJTAŃSZA TAXI ZA MIASTO
TRANSFER TAXI SZCZECIN WARSZAWA
AIRPORT TRANSFER DO HOTELU
KLINIKI W NIEMCZECH
ZAMAWIANIE TAXI NA SYLWESTRA
GOLF W SZCZECINIE
TAXI NAD MORZE
TAXI DO PASEWALK, PRENZLAU, LÖCKNITZ, PENKUN...
TAXI do EBERSWALDE DO ZOO, DO MIASTA
TRANSFERY DO SASSNITZ, STRALSUNDU, GREISWALDU, KARLSBURGA i ANKLAM
TRANSFERY DO ROSTOCKU
TRANSFERY DO LUBECKI
TRANSFERY DO HAMBURGA
TROCHĘ HISTORI VIPTAXI.PL
TAXI DO PASEWALK - KLINIKA ASKLEPIOS
LIMUZYNA DO ŚLUBU

Ślub w planach?


Szanowni Państwo - klasyczna volvo limuzyna czeka na zamówienia Państwa Młodych! Zapraszam – do wynajęcia srebrne auto na uroczystość ślubną. Nowożeńcy - specjalnie dla Was czeka klasyczna volvo limuzyna z szoferem! Zapraszam przyszłe Młode Pary do wynajęcia srebrnego auta na ślubną uroczystość.
Czym do ślubu jak nie przedłużoną klasyczną  limuzyną? Autko, jak prawdziwa przestronna kareta, może przewieźć siedem osób nie licząc kierowcy. Jeden samochód może zapewnić transport do kościoła na ceremonie ślubną i na wesele zarówno dla Pary Młodej, świadków jak i rodziców Nowożeńców. Można złożyć środkowe siedzenia i zapewnić przestrzeń w której zmieści się każda suknia ślubna - Panna Młoda i jej kreacja ślubna. Klimatyzacja zapewni nawet w największe upały chwilę oddechu w chłodzie. W różnych kombinacjach przestrzennych autka zapewniony przejazd dla czterech, pięciu i do siedmiu osób.

Zabytkowe auto weselne, oczywiście z klimatyzacją, może zapewnić wygodny przejazd dla Panny Młodej i Pana Młodego. Zabiera 6 osób więc w drodze do kościoła i domu weselnego zmieszczą się i świadkowie. Dekoracja ślubna jest kwestią wyboru i Para Młoda decyduje czy chce dekoracji rozbudowanej czy raczej skromnej.


Już po ceremonii ślubnej samochód i kierowca jako ślubna taksówka do wynajęcia na rozwożenie gości weselnych. Mamy również taxi do wynajęcia, by goście weselni byli przewiezieni na trasie kościół – dom weselny. Weselna sesja zdjęciowa? Możemy ustalić terminy i podjedzie limuzyna z dekoracją.

Dorożka na ślub? Kabriolet do ślubu? Można, ale dla wielu Par Młodych przestronne volvo zapewnia wszystko co potrzebne w drodze do kościoła i domu weselnego. Przejazd klasyczną volvo limuzyną może kosztować niewiele więcej od przejazdu taksówką....

 

Zapraszamy! Wystarczy zadzwonić lub wysłać maila i na terenie Szczecina podjedziemy ustalić szczegóły na wynajem auta do ślubu.
tel 500 405 306500 405 306  e-mail info@viptaxi.pl


 RABAT LAST VEEK 20% czyli auto do ślubu za 199 zł

Nie zdecydowali sie Państwo jeszcze na samochód? Zapraszamy, oferujemy rabat na zamówienia do realizacji z datą nie dalszą niż 7 dni w przód

SKRÓCONY CENNIK WYNAJMU LIMUZYNY DO ŚLUBU
Wynajem auta na 2,5 godziny (w tym 30 km) w cenie 250 zł obejmuje:

wynajem samochodu ślubnego + szofer
- przyjazd po Pana Młodego
- przyjazd po Pannę Młodą
- przejazd do kościoła
- przejazd na uroczystość weselną
- pomoc w zapakowaniu i przewiezieniu – kwiaty i prezenty
- podstawienie wcześniej auta do przystrojenia przez zamawiającego
- przybranie w minimalnym zakresie auta - w kokardki na klamkach i kilka kwiatków
- sesja zdjęciowa (opcja płatna dodatkowo cena do ustalenia)
- pełne przystrojenie ślubne (opcja płatna dodatkowo cena do ustalenia)
- usługa rozwożenie gości weselnych (opcja płatna dodatkowo cena do ustalenia)

każda następne rozpoczęte pół godziny + 25 zł

każdy następny przejechany km + 1,00 zł
Na terenie Szczecina dojazd gratis.

 

Wynajęcie limuzyny na wesele w innych miejscowościach niż Szczecin doliczamy 1.00 zł - 1,50 zł za km w zależności od odległości i daty ślubu.

Dojazd do podanych miejscowości w stałej cenie; Stargard Szczeciński, Gryfino, Pyrzyce, Goleniów 80 zł.    Gryfice, Świnoujście 150 zł


Wynajem limuzyny do ślubu czy wynajem samochodu do ślubu? Wynajem auta do ślubu lub wynajem limuzyny na wesele? Wynajem Limuzyny na ślub albo wynajem samochodu na ślub? Wynajem auta na ślub? Zapraszamy!!! Potrzebna limuzyna na wesele lub potrzebna limuzyna na ślub? Samochód do ślubu czy ślubna limuzyna? Zapraszamy!!! Srebrna klasyczna volvo limuzyna czeka na Państwa zamówienia.


Wpadnij także na    www.dobry-lokal-na-wesele.szczecin.

 


BERLIN I OKOLICESZCZECINNIGHT TAXIPOLNISCHE OSTSEEKÜSTE eine kleine Reise für guten PreisLOTNISKO GOLENIÓW AIR PORT SZCZECIN w GLEWICACHINNE LOTNISKA PLPRZEJAZDY DO SZWECJILOTNISKA DEINNE LOTNISKAPORTYPOLECAMYCZARTER PLCZARTER UEINNE TRANSFERY.FOTKI STARY SZCZECIN
NAJTAŃSZE TAKSÓWKI NA LOTNISKO, DO PORTÓW, ZA MIASTO, NAD MORZE I DOKĄD TYLKO ZECHCESZ