BERLIN I OKOLICE

SZCZECIN

NIGHT TAXI

POLNISCHE OSTSEEKÜSTE eine kleine Reise für guten Preis

LOTNISKO GOLENIÓW AIR PORT SZCZECIN w GLEWICACH

INNE LOTNISKA PL

PRZEJAZDY DO SZWECJI

LOTNISKA DE

INNE LOTNISKA

PORTY

POLECAMY

CZARTER PL

CZARTER UE

INNE TRANSFERY

.

FOTKI STARY SZCZECIN
Jeżdzimy od 12.07.2004 DAWNIEJ SRSlines > AlfaGroup >
TRANSFERY DO SZCZECINA I OKOLIC
TRANSFERY NAD MORZE
TRANSFERY DO KOŁOBRZEGU I KOSZALINA
TRANSFERY DO GORZOWA
TAXI SZCZECIN GOLENIÓW
AIRPORT SHUTTLE GOLENIÓW
LOTNISKO GOLENIÓW AIR PORT SZCZECIN w GLEWICACH


PRZEJAZDY DO SZWECJI.....zapraszamy

Szczecin – lotnisko Goleniów

Szczecin -  lotniska w Berlinie Tegel i Schonefeld

Taxi max 4 osoby 120 zł

Taxi 5-6 osób 150 zł

Taxi max 3 osoby 299 zł

Taxi max 4 osoby 350 zł

Taxi 5-6 osób 450 zł

W nocy między 22.00 a 06.00 oraz w niedziele i święta +25% II taryfy.     Częściowy przejazd na II taryfie +15 zł godzina.
Odwołany lot z Goleniowa do Warszawy?

Godziny lotu ze Szczecina do Warszawy nieodpowiednie?

Zapoznaj się z ofertą szybkich transferów Szczecin - Warszawa


Port lotniczy Szczecin – Goleniów czyli Szczecin airport lotnisko Szczecin Goleniów.

   

Na naszej stronie znajdą Państwo informacje o lotnisku Goleniów airport. Linki aby sprawdzić rozkład lotów Szczecin lotnisko. Kilka słów jaki jest dojazd na lotnisko Szczecin i inne informacje dla podróżnych.

Port Lotniczy Szczecin-Goleniów im. NSZZ "Solidarność" to międzynarodowy port lotniczy położony 33 km na północny wschód od centrum Szczecina przy drodze krajowej nr 6 (Goleniów – Gdynia) w pobliżu wsi Glewice. Swoim zasięgiem obejmuje około 1,6 mln mieszkańców. Pod względem liczby odprawianych pasażerów zajmuje 10 miejsce na liście krajowych portów lotniczych.

Lotnisko zostało zbudowane w latach szczególnego nasilenia "zimnej wojny", czyli w latach 1953-1956, 5 km na wschód od Goleniowa, standardowe lotnisko wojskowe z drogą startową 1800 m długości, szeroką na 45 m i niezbędnymi podstawowymi zabudowaniami (wieżą kontroli lotów, hangarem, niewielką bazą sprzętową i 2 magazynami paliw). W wyniku decyzji rządu i MON na lotnisko przebazowano z Bydgoszczy w 1957 2 Pułk Lotnictwa Myśliwskiego "Kraków", który stacjonował tu do rozwiązania jednostki w styczniu 1994. W 1967 na wojskowym lotnisku w Goleniowie utworzono wydzieloną część cywilną „Port Lotniczy Szczecin-Goleniów”, przeniesiony 23 maja 1967 z lotniska Szczecin-Dąbie.

Źródło i więcej informacji http://pl.wikipedia.org/wiki/Port_lotniczy_Szczecin-Goleni%C3%B3w

 

 

STRONA LOTNISKA W GOLENIOWIE 
Rozkład lotów Goleniów airport Szczecin

Wypożyczalnia samochodów na lotnisku Goleniów czy przejazd taxi? Polecamy taksówki z lotniska w Goleniowie. VipTaxi.pl oferuje najkorzystniejsze ceny na airport taxi Goleniów lotnisko...

AIRPORT TAXI CZYLI TRANSFERY TAXI Z LOTNISKA W GOLENIOWIE DO SZCZECINA I OKOLIC

TRANSFERY CZYLI AIRPORT TAAXI Z GORZOWA NA LOTNISKO W GOLENIOWIEKierunki obsługiwane przez lotnisko Goleniów: Szczecin – Londyn Luton, Szczecin – Dublin, Szczecin – Warszawa, Szczecin - Oslo Gardermoen, Szczecin – Liverpool, Szczecin - Londyn Stansted, Szczecin - Oslo Torp, Szczecin – Stavanger.

Odległości z lotniska w Goleniowie
; Szczecin – ok. 50 km, Świnoujście, Kołobrzeg – ok. 95 km, Koszalin – ok. 120 km, Nad morze od 60 do 95 km. Krym – ok. 2150 km, Murmańsk – ok 2600 km.
     WARSZAWA Transfery z lotniska Modlin oraz Okęcie zapwni Państwu firma

http://www.modlintransport.pl/

BRISTOL DUBLIN  EDYNBURGN LIVERPOOL
LONDYN transfery zapewnia
http://www.eagleexpresscars.co.uk/pl/

STAVANGER OSLO
Transfery na miejscu zapewnia VipTaxi tel. 0048607130837
  email info@viptaxi.pl
FOLLOW  ME  NA  LOTNISKO  GOLENIÓW . . .  if  you  can!


LOTNISKA BERLINA TEGEL TXL, SCHONEFELD SXF, BRANDENBURG INTERNATIONAL BER BBI, LOTNISKA HAMBURG, LUBECKA, LIPSK, DREZNO, GOLENIÓW, POZNAŃ ŁAWICA. PORTY BAŁTYCKIE ROSTOCK, SASSNITZ, ŚWINOUJŚCIE ITP, ITD...

Naszą specjalnością jest transport Szczecin Berlin, głównie port lotniczy Berlin. Nasze tanie taksówki, czasem minivany, codziennie wykonują transfery na berlińskie lotniska. Przejazdy na tegel txl czy też przejazdy na schonefeld sxf (fon szonefeld) albo do centrum Berlina naszymi taxi to podstawowe nasze przewozy. Wykonujemy również indywidualne transfery na odloty z Berlina. Na przyloty z Berlina, i odloty z Berlina można u nas zamówić indywidualne transfery nie tylko do Szczecina, ale i do Kołobrzegu, Koszalina, Świnoujścia Stargardu Szczecińskiego wg stałych cen za transfer z lotniska lub transfer na lotnisko. Atrakcyjna oferta na te berlin przejazdy jest na naszej stronie. Jeżeli mają Państwo przylot z Berlina, to nasza taxi lub minivan może zapewnić transport w humanitarnej cenie do takich miejscowości jak: Kołobrzeg (Kolberg) Koszalin, Stargard Szczeciński jak i innych w naszym regionie. Nie tylko zresztą przewozy ze Szczecina do Berlina czy też busy Szczecin Berlin są w naszej ofercie. Mogą Państwo zamówić nie tylko Berlin transfer, nie tylko na lotniska w Berlinie, ale także na lotnisko Hamburg lub lotnisko Lubecka. Oczywiście zapewniamy nie tylko Szczecin Berlin transfery, ale także przewozy na lotnisko w Polsce. Port lotniczy Goleniów lub port lotniczy w Poznaniu, Ławica - naszymi miniwanami mogą Państwo dotrzeć i na to lotnisko. Nie tylko transfery do Berlina, nie tylko przewozy Berlin Tegel czy przewozy Berlin Schonefeld, także transfery marynarzy do portów nad BałtykiemSassnitz (Sasnitz), Rostock (Rostok) czy port w Hamburgu i port Lubece – to także nasze przejazdy do Niemiec. Także port Świnoujście i transfery na promy ze Szwecji (Malmo i Ystad), promy z Danii (Kopenhaga). Mogą Państwo również zamówić u nas przejazd taxi w dowolny punkt, nie ważne, czy na odlot czy przylot, na prom czy do portu lub na  hauptbanhof – nasze auta zawsze państwa zawiozą a ceny będą jak zawsze atrakcyjne. I nie będą Państwo musieli czekać na autobus... :-)
Auto do ślubu i na inne imprezy z Vip Taxi. Limuzyna volvo czeka na zamówienia Pary Młodej. Wynajem auta do ślubu oraz dla taksówek dla gości weselnych. Nasze taxi obsłużą całe wesele. Kameralne w restauracji czy klubie, duże organizowane przez dom weselny? Jesteśmy do dyspozycji nowożeńców!   

ZAPRASZAMY

 

Need low cost Berlin airport Szczecin transfers direct to your hotel. Whether you need private Szczecin to Berlin Tegel txl, Schonefeld SXF, BER BBI airport transfers or a shared Berlin airport shuttle, VipTaxi’s service is quick, easy, reliable and at a great price.

 


BERLIN I OKOLICESZCZECINNIGHT TAXIPOLNISCHE OSTSEEKÜSTE eine kleine Reise für guten PreisLOTNISKO GOLENIÓW AIR PORT SZCZECIN w GLEWICACHINNE LOTNISKA PLPRZEJAZDY DO SZWECJILOTNISKA DEINNE LOTNISKAPORTYPOLECAMYCZARTER PLCZARTER UEINNE TRANSFERY.FOTKI STARY SZCZECIN
NAJTAŃSZE TAKSÓWKI NA LOTNISKO, DO PORTÓW, ZA MIASTO, NAD MORZE I DOKĄD TYLKO ZECHCESZ