BERLIN I OKOLICE

SZCZECIN

NIGHT TAXI

POLNISCHE OSTSEEKÜSTE eine kleine Reise für guten Preis

LOTNISKO GOLENIÓW AIR PORT SZCZECIN w GLEWICACH

INNE LOTNISKA PL

PRZEJAZDY DO SZWECJI

LOTNISKA DE

INNE LOTNISKA

PORTY

POLECAMY

CZARTER PL

CZARTER UE

INNE TRANSFERY

.

FOTKI STARY SZCZECIN
Jeżdzimy od 12.07.2004 DAWNIEJ SRSlines > AlfaGroup >
TRANSFERY DO SZCZECINA I OKOLIC
TRANSFERY NAD MORZE
TRANSFERY DO KOŁOBRZEGU I KOSZALINA
TAXI SZCZECIN GOLENIÓW
AIRPORT SHUTTLE GOLENIÓW
TRANSFERY DO GORZOWA

Transfery indywidualne z Gorzowa na lotnisko w Goleniowie.

Oferujemy przejazdy na lotnisko w Goleniowie z Gorzowa Wielkopolskiego. Nasza oferta to przejazdy indywidualne na lotnisko, typu taxi. Gwarantujemy stałą cenę na transfery z lotniska w Goleniowie do Gorzowa i okolic. Zamów szybki i wygodny przejazd taxi na lotnisko w Szczecinie z Gorzowa, Czas przejazdu naszej taksówki z lotniska w Goleniowie do Gorzowa to około 100 minut. Taxi na lotnisko jest zawsze szybsza, i wygodniejsza, niż z Gorzowa busy na lotnisko w Goleniowie.Taxi 1-3 osoby, opcja ekonomiczna, auto klasy średniej z Gorzowa na lotnisko w Goleniowie / Szczecinie 299 zł.
Vip Taxi 1-4 os 350 zł

Big taxi 5-6 os z Gorzowa na lotnisko w Szczecinie / Goleniowie 420 zł.

W tej samej cenie transfery indywidualne na lotnisko w Goleniowie z Witnicy, Kłodawy, Lubiszyna i Bogdańca oraz okolicznych wiosek.


Cena na transfery indywidualne z Myśliborza, Barlinka, Lipian, Trzcińska Zdrojów i Pełczyc oraz okolicznych wiosek.

Taxi 1-3 osoby opcja ekonomiczna, auto klasy średnie na / z lotniska w Goleniowie / Szczecinie 250 zł.
Vip Taxi 1 - 4 osoby 290 zł

Big taxi 5-6 os na / z lotniska w Szczecinie / Goleniowie 350 zł.

Przejazdy w niedzielę, w święta oraz w nocy między 22.00 a 06 rano + 25%  ME . . .   if   you   can !

LOTNISKA BERLINA TEGEL TXL, SCHONEFELD SXF, BRANDENBURG INTERNATIONAL BBI BER, LOTNISKA HAMBURG, LUBECKA, LIPSK, DREZNO, GOLENIÓW, POZNAŃ ŁAWICA.  PORTY BAŁTYCKIE ROSTOCK, SASSNITZ, ŚWINOUJŚCIE ITP, ITD

Naszą specjalnością jest transport Szczecin Berlin, głównie port lotniczy Berlin. Nasze tanie taksówki, czasem minivany, codziennie wykonują transfery na berlińskie lotniska. Przejazdy na tegel txl czy też przejazdy na schonefeld sxf (fon szonefeld) albo do centrum Berlina naszymi taxi to podstawowe nasze przewozy. Wykonujemy również indywidualne transfery na odloty z Berlina. Na przyloty z Berlina, i odloty z Berlina można u nas zamówić indywidualne transfery nie tylko do Szczecina, ale i do Kołobrzegu, Koszalina, Świnoujścia Stargardu Szczecińskiego wg stałych cen za transfer z lotniska lub transfer na lotnisko. Atrakcyjna oferta na te berlin przejazdy jest na naszej stronie. Jeżeli mają Państwo przylot z Berlina, to nasza taxi lub minivan może zapewnić transport w humanitarnej cenie do takich miejscowości jak: Kołobrzeg (Kolberg) Koszalin, Stargard Szczeciński jak i innych w naszym regionie. Nie tylko zresztą przewozy ze Szczecina do Berlina czy też busy Szczecin Berlin są w naszej ofercie. Mogą Państwo zamówić nie tylko Berlin transfer, nie tylko na lotniska w Berlinie, ale także na lotnisko Hamburg lub lotnisko Lubecka. Oczywiście zapewniamy nie tylko Szczecin Berlin transfery, ale także przewozy na lotnisko w Polsce. Port lotniczy Goleniów lub port lotniczy w Poznaniu, Ławica - naszymi miniwanami mogą Państwo dotrzeć i na to lotnisko. Nie tylko transfery do Berlina, nie tylko przewozy Berlin Tegel czy przewozy Berlin Schonefeld, także transfery marynarzy do portów nad Bałtykiem – Sassnitz (Sasnitz), Rostock (Rostok) czy port w Hamburgu i port Lubece – to także nasze przejazdy do Niemiec. Także port Świnoujście i transfery na promy ze Szwecji (Malmo i Ystad), promy z Danii (Kopenhaga). Mogą Państwo również zamówić u nas przejazd taxi w dowolny punkt, nie ważne, czy na odlot czy przylot, na prom czy do portu lub na  hauptbanhof,  – nasze auta zawsze państwa zawiozą a ceny będą jak zawsze atrakcyjne. I nie będą Państwo musieli czekać na autobus... :-)
Auto do ślubu i na inne imprezy z Vip Taxi. Limuzyna volvo czeka na zamówienia Pary Młodej. Wynajem auta do ślubu oraz dla taksówek dla gości weselnych. Nasze taxi obsłużą całe wesele. Kameralne w restauracji czy klubie, duże organizowane przez dom weselny? Jesteśmy do dyspozycji nowożeńców!
Need low cost Berlin airport Szczecin transfers direct to your hotel. Whether you need private Szczecin to Berlin Tegel txl, Schonefeld SXF, BBI BER airport transfers or a shared Berlin airport shuttle, VipTaxi’s service is quick, easy, reliable and at a great price.

 


BERLIN I OKOLICESZCZECINNIGHT TAXIPOLNISCHE OSTSEEKÜSTE eine kleine Reise für guten PreisLOTNISKO GOLENIÓW AIR PORT SZCZECIN w GLEWICACHINNE LOTNISKA PLPRZEJAZDY DO SZWECJILOTNISKA DEINNE LOTNISKAPORTYPOLECAMYCZARTER PLCZARTER UEINNE TRANSFERY.FOTKI STARY SZCZECIN
NAJTAŃSZE TAKSÓWKI NA LOTNISKO, DO PORTÓW, ZA MIASTO, NAD MORZE I DOKĄD TYLKO ZECHCESZ