BERLIN I OKOLICE

SZCZECIN

NIGHT TAXI

POLNISCHE OSTSEEKÜSTE eine kleine Reise für guten Preis

LOTNISKO GOLENIÓW AIR PORT SZCZECIN w GLEWICACH

INNE LOTNISKA PL

PRZEJAZDY DO SZWECJI

LOTNISKA DE

INNE LOTNISKA

PORTY

POLECAMY

CZARTER PL

CZARTER UE

INNE TRANSFERY

.

FOTKI STARY SZCZECIN
Jeżdzimy od 12.07.2004 DAWNIEJ SRSlines > AlfaGroup >
G O L F
NAD MORZE
AUTO DO ŚLUBU
O mnie
MIASTO SZCZECIN
polnische Ostseekueste

 

Viptaxi Haustür-Taxi-Transfer Mecklenburg-Vorpommern und polnische Ostseekueste


Urlaub in Polen an der polnischen Ostseeküste? Ferienhäuser, Gästezimmer, Pensionen, Hotel, Agrotouristik, Ferienwohnungen, Pension, Appartement, Kurhaus?
Gute Reise nach Spa, Kurhotel, Kurort, Wellens mit Vip Taxi. Kurreisen, Kururlaub? Polnische Ostsee - mit Höchsten Jodkonzentration - gute fur Herz-Kreislauf-Erkrankungen, Erkrankungen des Stütz- und Bewegungsapparates, Stoffwechselerkrankungen, Rheumatismus, Atemwegserkrankunge.


Schnelle Anreise nach Ostseekurorte; Kolberg (Kołobrzeg), Swinemünde (Swinoujście), Misdroy (Miedzyzdroje), Rewahl (Rewal), Dievenow (Dziwnów) - schnelle und komfortable Fahrt in unseren Taxis. Urlaub nach Polen mit Vip Taxi Reiseservice: Ostsee Bad Kurorte, Therapie am Strand und Seniorenreise in gute klima. Krankenkassenzuschüsse für Kuren Ihre Reisen nach Polnishe Stränden,

Urlaubsreisende nach Polnische - Bitte nutzen Sie die Dienste von Vip Taxi

Ausgewählte Preise fur Taxi bis 4 pers.

Berlin - Kolberg und Städte in der Umgebung 690 PLN

Berlin - Rehwal und Städte in der Umgebung 590 PLN
Berlin - Stettin 350 PLN

info@viptaxi.pl


Gute Plätze Polnische Ostseekurorte: Maxymilian, Aquarius, Solny, Green Terrassen, Senator, New Skanpol, Diament, Relax, Kurhaus Maxymilian, Arka Medical, Relax.


FOLLOW   ME . . .   if   you   can!


NASZE TRANSFERY OGÓLNA INFORMACJA: LOTNISKA BERLINA TEGEL, SCHONEFELD (BBI),LOTNISKA HAMBURG, LUBECKA,
LIPSK, DREZNO, GOLENIÓW, POZNAŃ ŁAWICA. PORTY BAŁTYCKIE ROSTOCK, SASSNITZ, ŚWINOUJŚCIE ITP, ITD...

Naszą specjalnością jest transport Szczecin Berlin, głównie port lotniczy Berlin. Nasze tanie taksówki, czasem minivany, codziennie wykonują transfery na berlińskie lotniska. Przejazdy na tegel txl czy też przejazdy na schonefeld sxf (fon szonefeld) albo do centrum Berlina naszymi taxi to podstawowe nasze przewozy. Wykonujemy również indywidualne transfery na odloty z Berlina. Na przyloty z Berlina, i odloty z Berlina można u nas zamówić indywidualne transfery nie tylko do Szczecina, ale i do Kołobrzegu, Koszalina, Świnoujścia Stargardu Szczecińskiego wg stałych cen za transfer z lotniska lub transfer na lotnisko. Atrakcyjna oferta na te berlin przejazdy jest na naszej stronie. Jeżeli mają Państwo przylot z Berlina, to nasza taxi lub minivan może zapewnić transport w humanitarnej cenie do takich miejscowości jak: Kołobrzeg (Kolberg) Koszalin, Stargard Szczeciński jak i innych w naszym regionie. Nie tylko zresztą przewozy ze Szczecina do Berlina czy też busy Szczecin Berlin są w naszej ofercie. Mogą Państwo zamówić nie tylko Berlin transfer, nie tylko na lotniska w Berlinie, ale także na lotnisko Hamburg lub lotnisko Lubecka. Oczywiście zapewniamy nie tylko Szczecin Berlin transfery, ale także przewozy na lotnisko w Polsce. Port lotniczy Goleniów lub port lotniczy w Poznaniu, Ławica - naszymi miniwanami mogą Państwo dotrzeć i na to lotnisko. Nie tylko transfery do Berlina, nie tylko przewozy Berlin Tegel czy przewozy Berlin Schonefeld, także transfery marynarzy do portów nad BałtykiemSassnitz (Sasnitz), Rostock (Rostok) czy port w Hamburgu i port Lubece – to także nasze przejazdy do Niemiec. Także port Świnoujście i transfery na promy ze Szwecji (Malmo i Ystad), promy z Danii (Kopenhaga). Mogą Państwo również zamówić u nas przejazd taxi w dowolny punkt, nie ważne, czy na odlot czy przylot, na prom czy do portu lub na  hauptbanhof,  – nasze auta zawsze państwa zawiozą a ceny będą jak zawsze atrakcyjne. I nie będą Państwo musieli czekać na autobus... :-)
Auto do ślubu i na inne imprezy z Vip Taxi. Limuzyna volvo czeka na zamówienia Pary Młodej. Wynajem auta do ślubu oraz dla taksówek dla gości weselnych. Nasze taxi obsłużą całe wesele. Kameralne w restauracji czy klubie, duże organizowane przez dom weselny? Jesteśmy do dyspozycji nowożeńców!   ZAPRASZAMY
Need low cost Berlin airport Szczecin transfers direct to your hotel. Whether you need private Szczecin to Berlin Tegel txl, Schonefeld SXF, BBI BER airport transfers or a shared Berlin airport shuttle, VipTaxi’s service is quick, easy, reliable and at a great price.


BĄBELEK  Żłobek i przedszkole, prawobrzeże Szczecin. Zapisy cały rok. Przyjmuje dzieci od 6 tego miesiąca

BERLIN I OKOLICESZCZECINNIGHT TAXIPOLNISCHE OSTSEEKÜSTE eine kleine Reise für guten PreisLOTNISKO GOLENIÓW AIR PORT SZCZECIN w GLEWICACHINNE LOTNISKA PLPRZEJAZDY DO SZWECJILOTNISKA DEINNE LOTNISKAPORTYPOLECAMYCZARTER PLCZARTER UEINNE TRANSFERY.FOTKI STARY SZCZECIN
NAJTAŃSZE TAKSÓWKI NA LOTNISKO, DO PORTÓW, ZA MIASTO, NAD MORZE I DOKĄD TYLKO ZECHCESZ